reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

Jest mi to obojetne juz teraz, nie myslalam ze moj lekarz bedzie robil taki problem. Ale chcodzac do nigo nastawialam sie na police.
A znasz jakiegos lekarza z ktorym"mozna to zalatwic"?
Moze na priv mi napiszesz?
 
reklama
Ja chodziłam do Świderskiego - on pracuje w Policach - ale ja nie pytałam nigdy o cesarkę więc nie wiem jakie on ma podejście.
Innych lekarzy nie znam, więc nie pomogę raczej.
 
Witam,
nie chcę zakładac nowego tematu, pozwolę zapytac tutaj a mianowicie czy wiecie jaką szczepionkę dostaje dziecko w pierwszej dobie na Pomorzanach? EUVAX CZY ENGERIX B?
 
Moja córka urodziła się w grudniu zeszłego roku na Pomorzanach i dostała szczepionkę Euvax B ( bo chyba wkradł się błąd w podane przez Ciebie nazwy szczepionek, Euvax jest B;-))
 
Ostatnia edycja:
Mona, Engerix jest płatną szczepionką i musiałabyś dostać na nią receptę i donieść, bądź zaszczepić dziecko w innym terminie.
 
Mona engerix nie jest drogi (chyba około 40 zł). Ja też nią szczepiłam jak były kolejne dawki u pediatry (z wyjątkiem tego pierwszego razu jak się urodził, kiedy dostał euvax w szpitalu - żałuję że za późno o tym pomyślałam).
 
Idiosynkrazja to nie bład , Engerix B jest :)
poniżej wklejam linka to komunikat Głównego Inspektoratu Sanitarnego
http://www.farmaceutycznyportal.pl/komunikaty/euvax-b-wycofanie-z-obrotu-10130.html

Iwon dzięki za info wstępnie mam ugadane od ginekologa, że wypisze mi recepte na Engerixa. Dzwoniłam na Pomorzany i szczepią w zależności od posiadanych szczepionek a że nasłuchałam sie o Euvaxie dużo negatywów wolę się przygotowac.

 
reklama
Do góry