reklama

poronic i kolejna ciaza ? pomozcie

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez wiolka1894@tlen.pl, 16 Styczeń 2014.

1. wiolka1894@tlen.pl

wiolka1894@tlen.pl Początkująca w BB

Do pan ktore kiedys poronily...:(
    Po ilu cyklach po poronieniu zaszlyscie w kolejna ciaze ?
    Ja poronilam niedawno i chce sie starac o nastepne. Podkresle ze nie mialam skrobanki sama sie oczyscilam.
    W jakim czasie moge zajsc i sie spodziewac maluszka ?

2. Ana87

Ana87 Fanka BB :)

Witaj. przykro mi z powodu poronienia. ja także poroniłam w 8tc. sama się oczyściłam. myśle że o maluszka możesz się starać już w nowym cyklu ponieważ organizm jest już ,,zaprogramowany" na ciąże . życze szybkiego ujrzenia II kreseczek. pozdrawiam

3. reklama
  4. ianka

ianka Fanka BB :)

przykro mi :( myślę jak poprzedniczka że skoro się sama oczyściłaś to śmiało możesz zaczynać. Ja poroniłam 11 sierpnia 2011 a 20 października już miałam ostatnią @ przed ciążą. z tym że ja miałam zabieg dlatego chciałam poczekać cykl dwa, ale mój gin mówił że nie ma takiej potrzeby, tak że owocnych staranek

5. wiolka1894@tlen.pl

wiolka1894@tlen.pl Początkująca w BB

Dziekuje wam dziewczyny mam taka nadzieje ze zajde za niedlugo w ciaze. Moj ginekolog powiedzial ze po pierwszej miesiaczce moge starac sie o drugie i robil mi rozne badania i jest wszystko okej. Teraz tylko czekac na moje wymarzone dwie kreseczki. Pod koniec miesiaca mam dni plodne... wiec w lutym zobaczymy czy beda te dwie kreseczki :) napewno die wam pochwale :) :*

6. Arbuzek

Arbuzek Początkująca w BB

Witaaj bardzo mi przykro z powodu twojej straty , ja poronilam w kwietniu poronienie samoistne całkowite , udało się w dopiero w listopadzie , juz tracilam nadzieje przez nieregularne miesiączki ale na szczęście udało się , Wam tez się uda ! trzymam za was kciuki !

7. Catsun

Catsun Fanka BB :)

Moja koleżanka ze studiów jak ooronila w 6,7 tygodniu to Gin powiedział, że może się już starać po 3 miesiącach. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Ale trzymam kciuki za następny raz. Na pewno się uda. Musisz być silna:) Też miałam w 6 tyg ciąże zagrożoną i przeżywałam koszmar:(:(:( Kochana znałam kiedyś kogoś kto poronił kilka razy i w końcu doczekał się dzidziusia.. To wstrząsające- podziwiam takie osoby.. Powiedziała mi wtedy: nie płacze już tak nad stratą 3 poprzednich ciąż bo wiem, że to właśnie mój Kubuś próbował się urodzić i w końcu mu się udało:) wiem, że łatwo się mówi.. Ale najważniejsze, że wiesz że możesz mieć dzieci. Dzieki odpowiedniej opiece lekarskiej next raz na pewno się uda! Inni mogą pomarzyć o samym zajściu w ciąze:( Powodzonka!

8. tigi

tigi Fanka BB :)

bardzo mi się podoba podejście Catsun - mądrze powiedziane. Dzidziuś próbuje aż mu się uda. i Twój też będzie próbował aż mu się uda! a uda mu się na pewno! trzymam mocno kciuki za kolejne starania!

9. oliwia2

oliwia2 Fanka BB :)

ja wiem, że teraz to może trudno Ci w to uwierzyc, ale na pewno wam się jeszcze uda!! życze Ci tego z calego serca, bo zdaje sobie sprawe z tego ile przeszlas

10. reklama
  11. kłaczek

kłaczek Fanka BB :)

Mozesz sie starac juz w pierwszym cyklu, ale kiedy zajdziesz to juz od przyrody zalezy. Po pierwszym poronieniu zaszlam w ciaze po 4 miesiacach, po drugim po 4, potem urodzilam syna, kolejna ciaza po 4 miesiacach, kolejna po 5- 6 miesiacach od poronienia, kolejna po 7 miesiacach. Pierwszy raz mialam zabieg, pozniej juz naturalnie. Zasada jest taka, ze po naturalnym poronieniu endometrium jest zluszczone, ale nie "zgrzebane", wiec kiedy hormony sie uspokoja i cykl wroci, mozna sie starac. Po zabiegu nalezy odczekac.

12. oliwia2

oliwia2 Fanka BB :)

a jeszcze zapytam... może jakieś zalecenia od lekarza?

Poleć forum