reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poronic i kolejna ciaza ? pomozcie

Oliwia, zalecenia lekarzy zaleza od "szkoly" - jedni mowia "juz", inni,"zaczekaj 1 cykl", jeszcze inni "zaczekaj 3 cykle". W przypadku naturalnego poronienia wczesnej ciazy mozna sie starac jak tylko wroci cykl. Warto jednak, jesli poronienie bylo z nieznanych przyczyn, zrobic kilka podstawowych badan - morfologie, wirusy, hormony tarczycy...
Catsun, chcialabym tak myslec, ale nie umiem. Mysle, ze widok umarlego malenstwa na scanie bedzie ze mna juz na zawsze. Mam synka - to trzecia ciaza - po nim stracilam jeszcze 3. Za kazdym razem umieralo moje dziecko i tego nie umiem przekuc w myslenie, ze probowalo sie urodzic, gdzies tam wrocilo i przyjdzie jeszcze raz. Podoba mi sie taki sposob myslenia. Raz mialam ciaze bezzarodkowa, bylo latwiej, bo nie bylo dziecka, ktore by umarlo - byl sobie pusty pecherzyk tylko, zlosliwy chichot natury, glupi kawal bialek, ktorym sie popieprzylo. I to byla najlepsza wersja z jaka sie zmagalam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie ma konkretnych zaleceń.. Chyba, że ktoś miał łyżeczkowanie macicy a ktoś nie. To zależy też od indywidualnego przypadku. Nie szukaj tu porady lekarza tylko zapytaj swojego i stosuj się do tego co Ci powie. Czas szybko minie i za niedługo na pewno znowu będziesz mamą.
 
To cudownie, że masz już 1 synka i jaki śliczny:) Wiem, że to przybija. Sama miałam na początku zagrożoną ciąże w której teraz jestem i wciąż żyje w strachu... Martwie się czy tam oby na pewno wszystko ok.. Wciąż zażywam Luteine.. A może zmień lekarza?? Hmm? Mimo to super, że masz synusia.. Inni nie mogą mieć nawet 1 maleństwa:( Zycze Ci wszystkiego dobrego z całego serca..
 
Masz racje... Mam cudownego urwisa, bez ktorego moje zycie byloby pozbawione sensu. W zasadzie to on trzyma mnie jakos w pionie. Tyle, ze Karol ma dorosle juz rodzenstwo, a wychowuje sie sam, jestesmy jedyna polska rodzina w tej miejscowosci i zalezy nam, zeby Karol mial po pierwsze rodzenstwo w zblizonym wieku, po drugie z kim sie pobawic gadajac po polsku, po trzecie... Mamy dosc miejsca w sercach i domu, zeby dwoje dzieci znalazlo swoja przestrzen. Marzenia trzeba realizowac... Nawet jesli jest pod gorke.
 
Do góry