reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dopiero przyszłam .
Na jej oko wszysztko jest ok .!!!!
Jeszcze w środę rano o 11.30 ma mnie dokładnie oglądać jakiś jej lekarz który u niej pracuje i robi same usg genetyczne .
Ale ..
Tętno spadło jest 168 .
Niedomykalności w zastawce nie widzi czyli ok .
Przepływy żylne ok .
Kość nosowa 2 mm widać.
Nerki dwie .
Pęcherz jest
Żołądek jest
Przezierność była słabo widoczna bo dzieciątko przyklejone pleckami było .
Ale raz jej wyszło 1,5mm
A raz 2,3 .Mówi że jest ok .
Główka i reszta kostek ok .
Beczałam na tym usg jak bóbr
Teraz też jeszcze becze
Na tą chwilę jestem spokojniejsza
Zobaczymy jakbw środę bo nic nie mówiła o pępowinie która była wcześniej u tamtego lekarza dwunaczyniowa .
Ale tamten lekarz nawet wtedy żołądka ani pęcherza nie widział .......
Dzień dobry dziewczęta:)
cuuuudowna wiadomość! Bardzo się cieszę:)
I niech tak zostanie:):):)
 
Pytanie do tych z Was, które mają stwierdzony ZESPÓŁ ANTYFOSFOLIPIDOWY:
- czy antykoagulant toczniowy, przeciwciała przeciwko kardiolipinie (IgG i IgM) oraz przeciwciała przeciwko glikoproteinie 1 (IgG i IgM) wyszły Wam wszystkie dodatnie, czy wystarczy aby choć jedno z przeciwciał było dodatnie by już stwierdzić zespół?
Gabis, mi wyszly wszystkie przeciwciala ujemne. Tylko antyfosfoserynowe dodatnie i Dubr stwierdzil ze mam zespol. Tez mnie to zdziwilo. Witajcie Dziewczynki:) Czasu nie mam wiec nie pisze. Zostalo mi ostatnie badanie, zrobie jevw tym tygodniu i czekam na
Dzień dobry dziewczęta:)
cuuuudowna wiadomość! Bardzo się cieszę:)
I niech tak zostanie:):):)
Susana ale dobre wiesci z rana:)))) Ciesze sie razem z Toba!!!
 
antyfosfoserynowe dodatnie

a co to za przeciwciała?? O Jezu...co nadrobię jakieś badania, dorobią nowe, to Wy mi piszecie jeszcze jakieś zagadki...a już myślałam, że mam wszystko :p
Dzisiaj 3 dzień cyklu, więc przed pracą pojechałam na badanie prolaktyny.

Susana - cudowne wieści. Niech już tak zostanie. A tętno 168 miałam cały czas w ciąży w Oliwką :-) :)

Gdzie są świeżo zaciążone laski??? Jak się czujecie, jak samopoczucie, objawy? Wychodzić z krzaków! :tak:

A w ogóle to dzień dobry Dziewczynki :)
 
Susana super
Ja mam test lct ujemny. W krakowie na tym tescie pokazuja ile zabitych tych od meza itp. Kwiatuszek bardziej jest zorientowaba

Kwiatuszek gdzie jestes?????????:) jak beta?
Dzis mam histero sz zatwardzenia dostalam ze stresu. Malina byl na obchodzie poinformowal ze zostaje do jutra a wszyscy ida dzis:) tak jak u avity.
 
a co to za przeciwciała?? O Jezu...co nadrobię jakieś badania, dorobią nowe, to Wy mi piszecie jeszcze jakieś zagadki...a już myślałam, że mam wszystko :p
Dzisiaj 3 dzień cyklu, więc przed pracą pojechałam na badanie prolaktyny.

Susana - cudowne wieści. Niech już tak zostanie. A tętno 168 miałam cały czas w ciąży w Oliwką :-) :)

Gdzie są świeżo zaciążone laski??? Jak się czujecie, jak samopoczucie, objawy? Wychodzić z krzaków! :tak:

A w ogóle to dzień dobry Dziewczynki :)
Ja w teorii jestem świeżo zaciążona:) betę robiłam raz i więcej nie będę, bo ostatnio robiłam, było pięknie,a w obrazie USG nic.dziś powtarzałam po raz kolejny test, by zobaczyć, czy na teście są już dwie czerwone krechy...i są:) wcześniej jedna była cieniem cienia:)
Dopiero w piatek idę do lekarza i będę mieć USG,ale faszeruję się lekami, czyli Encortonem, luteiną, wiesiołkiem,acardem,fraxiparyną-zastrzyk w brzuch:), witaminy b6,b12,b9 metylowane i miałam jeden wlew z introlipidu?-to na te komórki NK.
Jeśli chodzi o samopoczucie, to jest ok, dziś rano po raz pierwszy mnie zmuliło, a tak to tylko cycki bolą.
Modlę się codziennie gorąco, by tym razem się udało...
Ale która z nas na tym forum tego nie chce...
 
Dzisiaj 3 dzień cyklu, więc przed pracą pojechałam na badanie prolaktyny.

Mi nic nie mówił w jakim dniu mierzyć prolaktyne . I robiłam w 9dniu cyklu :]

Kwiatuszek gdzie jestes?????????:) jak beta?

Kwiatuszek zrobiła 2 bety i tyle. Więcej nie będzie robić.Tak mi mówiła.

Fondie na zatwardzenie weź od pielęgniarek syrop i zaraz będziesz lżejsza :D

Cieszę sie razem z Tobą Susana :D
 
reklama
Podobno najlepiej ją badać w 3 i 21 dniu cyklu ;) a że ja sama sobie zlecam badania :D to se zrobiłam :biggrin2:



Burczuś, a co łykasz? W sensie jakiej firmy te witaminki? One są tylko na receptę?
Wiesiołek z tranem-bez recepty. Witaminy b metylowane ściągane z Iherba-koleżanka mi zamawia, jestem w pracy więc teraz nie napiszę Ci firmy dokładnie. Encorton i fraxiparyna na receptę. Acard-bez:)
 
Do góry