reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Byłam dziś na badaniach, mam już wyniki. Na szczęście wszystkie wirusówki wyszły ujemne, tsh ladne (0,76)- wiec nic nie zmieniam w lekach.
W moczu wszystko w normie oprócz: pasma śluzu: d liczne. Nie wiem co to oznacza??

P.S. Pappa przyszła i ocena ryzyka, ryzyko niskie :)
 
Ostatnia edycja:
@burczus @magda1208 dziewczyny nie plakusiajcie bo tez bede[emoji22]szczegolnie ,ze dzis drugi dzien okresu.
Wiem co czujecie,tez nie mam dzieciaczkow.
Najgorsza jest blokada psychiczna ,ktora moze nastapic pzy duzej checi dziecka tylko jak to wylaczyc???nie da sie,tym bardziej jak kazdy mowi zeby wykuzowac ehhh....
Na poprawe sluzu cos bierzecie?ja biore teraz wiesiolka i zawsze jem siemie lniane [emoji4]dzieki temu estrogen tez mi chyba spadl[emoji4]wiem,ze to pierdola ,bo Wy juz jestescie na zaawansowanym etapie,szczepienia itd ale moze akurat pomoge[emoji5]

@kas90 dziekuje,musze poczytac na ten temat,takich rzeczy na szczesie ja nie jem[emoji4]
Powiedz mi bo nie widze twojej hostorii wsrod ciaz,czy Tobie wyszlo cos oprocz mthfr i pai-1?
Od poczatku dostalas heparyne?
Jestes na diecie bezglutenowej w zwiazku z mutacja?[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@kas90 mi właśnie też lekarz tak tłumaczył że daje 15 tak na jakby co jeżeli nic się nie ruszy - nie wiem jakim cudem takie wyniki zaledwie po trzech miesiącach stosowanie, teraz odstawiłam i zostałam na samym acardzie w maju przystępuję do działania :)
Mam pytanie do dziewczyn które leczą się u doktora P :) zalecił mi ona lamette między 3 a 7 dniem cyklu i przyjechanie na monitoring między 9 a 11 dc a potem chyba zastrzyk z overillu ? (mogłam pomylić nazwę :D) i zastanawiam się czy to standardowe leczenie u niego, z tym że ja do tej pory też zachodziłam od razu w pierwszym cyklu starań i zastanawiam się nad tym lamette i tym wszystkim co doradzacie ?
Ps @kas90 bardzo sie ciesze że testy wyszly tak dobrze <3
 
Ostatnia edycja:
@anetkruczek po pierwsze dziekuje za przesylke ;-* . Po drugie tak doktor daje ovitrelle na pekanie i lamette na wzrost pecherzykow. Ja to ja i robilam raz z lametta raz bez bo nie mialam wielkiej roznicy w pecherzykach.Nie.wiem co.ma dac ta lametta ale kazda ktora zachodzila raz ciach to przy tej metodzie musiala odczekac swoje. Ovitrel jest na.pekniecie i doktor ma wieksza kontrole potem nad wyliczeniami.A moze dzieki lametcie wiecej jajek bylo ale na poczatku same te slabe pekaly a na pozniej zostaja te silniejsze?? tak tylko gdybie. Ja Ci nie powiem co masz zrobic najlepiej sie poddac doktorkowi @Kwiatuszekk23 i @nafoczka dobrze wyszly na posluszenstwie a ja to nie wiem ;-p. Niestety ja czesto nie.moglam jechac na.monitoring czasem trzrba jechac 3razy na cykl wiec pokonujac 110km w 1 strone to dla mojego autka nie lada wyzwanie .
 
reklama
Aha to ja sie tak nastwilam na ten Maj że jak się nie uda to się zdziwię :) choć jestem niepoprawna optymistką i mam nadzieję że "siadzie" za pierwszym razem tym bardziej że cała moja firma jest ustawiona pod tym kątem i jak ma tak być co miesiąc to koniec :)
A po za tym nie ma za co dziękować ! Niech Ci służą kochana !
 
Do góry