reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kas90 wczoraj siedzimy u znajomych i cholera stopy mi spuchły lekko ale jednak więc do domu pokrzywa nogi do góry i przeszło ale było bardzo bardzo gorąco. Wczoraj wzięłam 2 magnezy i na razie spokój.

@magda1208 mnie się raczej nie zdarzyła taka sytuacja ale wiem ze jak się długo starałam to wszystko wydawało mi się realne ze to znaki itd. Kochana kiedy do lekarza jak się czujesz po stymulacji?

@marzycielka81 trzymam za was bardzo mocno kciuki

U nas znów gorąco mam dość kiedy będzie padać haha

Kochana, ja nie powiem CO mi spuchło po kilku godzinach siedzenia na grillu w upalną sobotę... :p
Też wypiłam pokrzywę na noc i do rana sklęsło na szczęście.
U mnie też upał... Mam zamiar nie wychodzić z domu do popołudnia. Ale jutro 15 stopni!!:D

@mała79, powodzenia:*
 
reklama
@kas90 ja tez nie wychodzę dopiero kolo 17 pójdę do sklepu po kawę i kilka rzeczy. Muszę zrobić pranie a nie chce mi się :D ale za to zaraz się zabiorę za cukinię w zalewie z curry zrobię kilka słoików. Mąż juz mi tu mówi ze trzeba zrobić jabłuszka dla dzidzi haha maliny jagody na szczęście juz mam. Kasiu dziękuję ze napisałaś ze ty też spuchłaś bo ja już zaczęłam panikować ze coś jest nie tak ale mąż cały czas mówi ze to z upału i jak tobie się to też zdarzyło to pewnie ma rację :p:p

@Funia90 co u Was?
 
@bertha Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji . Jestem osobą religijną więc nie przywiązuję zbytniej uwagi do tego typu sytuacji. Rozmyślałam trochę jednak wiem, że wszystko w rękach Boga.

Wiesz, nigdy nie wiadomo czy to Bóg nie wybrał takiej drogi żeby cię uspokoić, przekazać jakaś informacje poprzez to właśnie spotkanie czy rozmowę.
 
@Porzeczka1234, spoko, ja też schizowałam, szczególnie jak musiałam okrakiem chodzić :p
A nogi spuchnięte to norma, moja siostra cały 9 miesiąc miała jak buły.
Twoja mała też tak szaleje? Ja się zastanawiałam wczoraj czy nasz rajdoloszek w ogóle śpi :p
Jeśli masz jakieś przepisy na takie słoiczki dla dzieci, to bardzo bym prosiła na priv:*
 
@kas90 w ciagu dnia to na prawdę bardzo często kopie średnio co godzinę jakieś mocne ruchy kopy itd leży chyba znów poprzecznie albo głową u góry bo kopniaki są na dole gdzie nie ma tłuszczu i czasem nawet boli. Już mnie pytał lekarz jak chce rodzić bo ciągle źle leży ale mnie to wszystko jedno byle donoszona i zdrowa. Kochana jesli chodzi o jagody to kupiłam kilo umyłam przelałam gotowanią wodą i wrzuciłam do garka jak sie rozgotowały dałam 1,5 szklanki cukru można więcej to zależy od kupków smakowych jak się trochę wygotowało (30 min) daję pół cytryny i gotuje ok 1 godzin i do słoików wygotowanych to samo robię z malinami i jabłuszkami i mam jeszcze wiśnie do kaszki będziesz jak znalazł no i wiem co tam jest zrobię może ze 2 sloiczki z śliwek ale chyba je obiorę ze skórki. Lubię robić słoiki ale nigdy nie miałam czasu a teraz siedzę w domu to działam
 
@Kwiatuszekk23 haha mikroskop [emoji23][emoji23][emoji23]

@bea25ta jak to nie uwierzyla[emoji15]to co uwierzy jak zobaczy dziecko hahah?

@magda1208 wow ale historia[emoji4]moze to znak i rzeczywiscie tak bedzie [emoji5]

@tusia404 ja bym poszla zrobic usg gdzies za tydzien ,lepiej sie upewnic,a jak wszystko bedzie dobrze(a na pewno bedzie ) to do dziela,jesli czujesz sie na silach[emoji4]

@ovli22 no to super,juz trzymam kciuki[emoji5]

@mała79 trzymam kciuki[emoji4]

@Porzeczka1234 ja wczoraj mialam pierwszego hefta,przy myciu zebow,znaczy taki troszke tylko:/
Myslam ,ze wymiotuje sie w 1 trymestrze a nie w drugim.
W dodatku jak jechalismy autem to tez bylo mi mega niedobrze:/mam nadzieje,ze to tak jednorazowo.
Znow bedziemy sie gotowac dzis[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pamiętam, że mały Liluli obrócił się jakoś na krótko przed porodem. Myślę, że jest jeszcze czas. Ja też się nie nastawiam na sposób rozwiązania, będę rodzić jak zalecą.

@susana, hop hop!
 
@Porzeczka1234, spoko, ja też schizowałam, szczególnie jak musiałam okrakiem chodzić :p
A nogi spuchnięte to norma, moja siostra cały 9 miesiąc miała jak buły.
Twoja mała też tak szaleje? Ja się zastanawiałam wczoraj czy nasz rajdoloszek w ogóle śpi :p
Jeśli masz jakieś przepisy na takie słoiczki dla dzieci, to bardzo bym prosiła na priv:*

Ostatnio mi na Fb takie przepisy wyskoczyły :)
Może się przydadzą:
Link do: You Can Feel Good About What You're Feeding Your Little One With These 9 Homemade Baby Foods


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kas90 jeszcz jedno jak masz dużo soku jak robisz maliny truskawki badz wiśnie tym moim sposobem to zlewam go i mam dodatkowo sok do piwa dla mamusi :p :D.
Dziewczyny jak mi sie chce piwa obłęd jak bym dostała kufel piwa zimnego z sokiem to bym chyba zwariowała ze szczęścia.

@Funia90 mnie nawet teraz czasem nie dobrze po jedzeniu albo po długiej jeździe samochodem także może Cię trzymać i trzymać

@Destino 2 x weto. Jak się czujesz?

@bertha super dziękuję kochana. Przydadzą się na pewno.

@Funia90 i ja pływam
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Porzeczka1234 to moze bavaria???ma 0,0% alkoholu i smakuje jak piwo normalne,jest tez pszeniczne i radlery[emoji4]dostapema w selgros,auchan i carrefour na pewno[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry