reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki bardzo wam dziękuję za kciuki [emoji8] właśnie wróciliśmy z wizyty. Macha do ciotek 4,33 szczęścia. Wszystko jest OK. Wg. Usg 11t0d, wg. daty miesiączki 10t5d, także superrr. Straszna wiercipięta nam się trafiła. Dziś matka może iść spać spokojnie. Nadrobię was jutro dziś już nie mam siły.

1501880251-aaaaaa.jpeg


@anetkruczek @Kwiatuszekk23 bardzo mocno trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizytowanie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@nafoczka kochana to taki klin

Link do: BabyMatex, Poduszka frotte dla niemowląt Klin, Ecru, 60x36 cm

Bo znalazłam jeszcze takie wałki ale ne służą raczej do tego zeby dzidzia leżała na boku

Link do: TYiMY BEZPIECZNE WAŁECZKI DO SPANIA DLA NIEMOWLĄT

@bertha nie może byc 25 stopni myślę że tak 19-21

@marzycielka81 uwielbiam twego męża i jego małpkę od 5 rano mnie rozbawia super. No do 17 chyba bedzie ciśnienie
Porzeczka, tak taki.
A ja mam nianie elektryczna i bardzo polecam jesli ktoś ma dom,pietra i ogród i nie ma nikogo do pomocy a tesciowa jest wredna :p bo można wszędzie swobodnie iść i wszystko zrobić, nawet na podwórku :)
@Gabiś Blanka jest cudowna!
@matulkaa ♡♡♡ cudo! Kciuki za resztę testujacych!
@kas90 i inne świeże przyszle mamy bardzo polecam szkole rodzenia, bardzo! Panie uczą i podpowiadają jak zajmować się dzieckiem i nie koniecznie słychać teściowych i babć. Przygotowują nie tylko do porodu ale i karmienia piersią, kapania i reanimacji. Dla mnie warta inwestycja albo tak jak do kwiatuszka niech przychodzi położna.

Po drugie, wagę kontrolujcie ale to jedyny taki czas gdzie bez wyrzeczeń możecie wszystko. Ja przytulam 20kg i schudłam wszystko. Da się :)
 
Dziewczynki bardzo wam dziękuję za kciuki [emoji8] właśnie wróciliśmy z wizyty. Macha do ciotek 4,33 szczęścia. Wszystko jest OK. Wg. Usg 11t0d, wg. daty miesiączki 10t5d, także superrr. Straszna wiercipięta nam się trafiła. Dziś matka może iść spać spokojnie. Nadrobię was jutro dziś już nie mam siły.

1501880251-aaaaaa.jpeg


@anetkruczek @Kwiatuszekk23 bardzo mocno trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizytowanie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Bsrdzo Ci kibicujè:) i Twojemu maleńkiemu cudowi:) na takie wieści czekałam:*
 
Dziewczynki bardzo wam dziękuję za kciuki [emoji8] właśnie wróciliśmy z wizyty. Macha do ciotek 4,33 szczęścia. Wszystko jest OK. Wg. Usg 11t0d, wg. daty miesiączki 10t5d, także superrr. Straszna wiercipięta nam się trafiła. Dziś matka może iść spać spokojnie. Nadrobię was jutro dziś już nie mam siły.

1501880251-aaaaaa.jpeg


@anetkruczek @Kwiatuszekk23 bardzo mocno trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizytowanie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
@matulkaa śliczności, cudne zdjęcie. dziękuję za przesyłkę:)
 
Dziewczynki bardzo wam dziękuję za kciuki [emoji8] właśnie wróciliśmy z wizyty. Macha do ciotek 4,33 szczęścia. Wszystko jest OK. Wg. Usg 11t0d, wg. daty miesiączki 10t5d, także superrr. Straszna wiercipięta nam się trafiła. Dziś matka może iść spać spokojnie. Nadrobię was jutro dziś już nie mam siły.

1501880251-aaaaaa.jpeg


@anetkruczek @Kwiatuszekk23 bardzo mocno trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizytowanie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
ALe śliczność!! Super ujęcie:* mam już rączki i nóżki:* a jak pani dr nazwala maluszka, bo mojego smrodek i tłuścioszek :D

@nafoczka. Właśnie orientowałam się w szkołach rodzenia. Trafiłam też na internetową (darmową) szkołę rodzenia ze wszystkimi wykładami online. Także z niej na pewno skorzystam, a potem zobaczę czy jeszcze się gdzieś wybierzemy. No i mam internetowy podręcznik o karmieniu piersią już zciągnięty. (Jak zobaczę czy fajne, to podeslę Ci linki i gdzieś wstawisz)
 
@matulkaa :) :) :) ♥️
@iveo w którym dniu robiłaś prolaktynę po tych poronieniach? Może na wszelki wypadek zrobię. I tak idę sprawdzić homicysteine w przyszłym tygodniu. I myślałam o kwasie foliowym i b12 - żeby sprawdzić. Tylko pytanie czy ta wiedza coś wniesie? Sprawdzać?
No bo homocysteine to wiadomo :)
 
reklama
@marshia robilam jak inne hormony w 3 dniu cyklu. Lekarze mi nigdy nie kazali badac bo zachodze ale moze jak taka wyzsza to jakies slabsze te jajka?
Jak i tak bierzesz kwas foliowy i metyle to bym nie badala tych witamin
 
Do góry