reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@zosiak Kochana życzę każdej aby była tak spokojna jak ja w tej chwili. Nie panikuje ponieważ wiem, że nic więcej nie mogę zrobić. Napady bólu są jednak silne.
 
@magda1208 nie złość się na nas:( każda chciałaby Ci dodać otuchy,ale też każda ma świadomość tego co to wszystko może oznaczać. Nie mniej jednak każda Ci tego życzy i chce wierzyć,że zdarzy się jednak ten cud. Daj znać po lekarzu. Ściskam kochana i trzymaj się:*
Dziewczyny czy tsh ft4 i przeciwciala łozyskowe i plemnikowe trzeba robić na czczo?
 
@magda1208 a bierzez magnez. Mi brzy bolach, a w zasadzie skurczach pomagal. Co prawda troche trwalo zanim sie nim wysycilam. Jak bedziesz u gin, to popros o wymaz. Moze to po prostu jakas infekcja sie zaczyna.
@magda1208 ja tez mialam bol poronny, ten jeden raz sie pomylilam. Oby i u ciebie zdarzyl sie cud

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdo @ magda1208 kochana będzie dobrze jak cie boli zoładek i brzuch weź nospę, ja cała ciaze brał.nospę i mi to pomagało bardzo do tego.magnez. Kochana jak to bylo takie jednorazowe krawawiemie to.napewno.nic groźnego i z maluchem jest dobtze, leż duużo i włącz pozytywne myślenie..choć wiem ze trudno z tym.u nas bo.odrazu myślimy o najgorszym. Kochane wzzystkie cie tu wspieramy i wierzymy w twoja fasolkę, reszta w rękach Boga .

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@magda1208 bede wierzyć do samej opini lekarza ... miałaś piękna betę i wg zycze Ci abys sie mylila żeby to było coś innego :( ;*

Wiecie co to wszystko jest strasznie nie tak :( żadna z nas nie powinna przechodzić takiego stresu tyle razy... przecież tyle dajemy od siebie , tyle zabiegamy leczymy się itd.a to wszystko do nas wraca chociazbysmy stawały na głowie ...
Dla mnie najgorszym przeżyciem było to przeczucie w środku nocy kiedy szłam do toalety jak na skazanie i zawsze bylo to samo...wracalam do męża mówiąc juz po wszystkim :(
Za tydzień testuje raczej sie nie udalo , ale jeśli znowu będzie pozytyw to już nie umiem się cieszyć z tego tak jak pierwszym razem od początku prześladuje mnie myśl czy to możliwe , że mogłoby byc dobrze ... dlatego nie nastawiam się za bardzo ...chce, ale wiem , że może być jak zwykle taka wegetacja z dnia na dzień ...


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry