reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@pixi.nova Kochana ja bylam bez sterydu. Nie mam wogole podstaw do niego.

Ale @Destino jest najlepszym przykladem cudu [emoji173][emoji173]i sily sterydu.

@nafoczka cudowny widok [emoji7][emoji7]

@bea25ta kciuki za Was [emoji110][emoji110]
Bedzie dobrze Kochanie [emoji8]


@olaa90 to teraz czekamy na [emoji173]

@marshia duzo sily dla Ciebie i Mamy [emoji8][emoji8]
 
reklama
@Liluli Dziękuję :) No wlasnie u mnie np. Jerzak nie widzi podstawy i zaloze sie, ze w czwartek powie, ze poronienie ewidentnie przez wade i mam probowac dalej z clexanem.
Natomiast immunolog widzi podstawy.. Takze ile lekarzy tyle opinii. No nic dziekuje za porade :)
 
Dziewczyny- szczęściary. A wy w którym tygodniu widzialyscie serduszko ? Pytałam niby czy to złe ze go jeszcze nie ma mimo wczesnej owu-ok 13 dnia to powiedział ze nie. Żebym się nie denerwowała i poczekała jeszcze, ale ciężko mi jakoś się nie stresować... tym bardziej ze nie oznaczył mi na tym zdjęciu usg wielkości zarodka i nie wiem czy to co widzę jest poprawne rzeczywiście :(( wg niego ciąża się rozwija.
W gogle jakoś inaczej ten 7tydz. Wyglada :( ilis wysyłała mi w prywatnej wiadomości zdj to tez zupełnie inny widok :((
 

Załączniki

  • B2F00469-3734-41B7-A70E-164D0B9E1F2A.jpeg
    B2F00469-3734-41B7-A70E-164D0B9E1F2A.jpeg
    568,2 KB · Wyświetleń: 92
@nafoczka a my z m dziwimy sie, ze juz tak daleko zaszlismy i naprawde mimo wszystko trudno nam w to uwierzyc. Pamietam foczusia jak sie martwilam, ze nigdy nam sie nie uda. I co pokonalismy jedno, to w to miesce rodzily sie wieksze problemy. Nawet nie chce myslami do tego wracac. Bylas w ciazy wredy razem z @doris [emoji8]. Milo bylo wam towarzyszyc. Wasze brzuszki i maluszki dawaly nadzieje, a potem posypsly sie dzieciaczki. I tak chcialabym na zywo z toba pogadac, podziekowac ci...

@Liluli twoja droge tez uwaznie sledzilam. Mialas wpisana endometrioze i bylam ciekawa bardzo, czy z ta choroba mozna miec dzieci. Jestes tego doskonalym przykladem. Poza tym twoja historia zapiera dech w piersiach...

@roxi123 ja czekalam 2tygodnie i tez wyniki mialam na maila.

@olaa90 nie porownuj sie z innymi, bo mozesz nabrac nepewnosci. A serduszko moze sie nawet jutro pojawic. U takiego maluszka 1 dzien robi ogromna roznice, jakosc sprzetu tez. I masz czas jeszcze na serduszko

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Żałuje, że nie znam historii wczesniejszych dziewczyn jak np. twojej @Liluli Fajnie, że tu jeszcze zagladacie :)
@Destino Chce Ci powiedziec kochana, że mi twoja historia dodaje caly czas sil!! Obym kiedys mogla napisac do ciebie taka wiadomosc ;)
Mysle, ze masz tu ogromne grono kibicek i twoj rodzynek Nataniel zrobi na forum furore :p
Swoja droga co jest, ze same dziewuchy sie tu rodza :D
 
Do góry