reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A my już patrzymy za Mikołajem ♡
Mówił mi na ucho, że ma worek pełen prezentów :D :D :p
2017-12-03 17.01.07.jpg
 

Załączniki

  • 2017-12-03 17.01.07.jpg
    2017-12-03 17.01.07.jpg
    97,5 KB · Wyświetleń: 319
@roxie123 Raczej nie bo on jest na wczesniejsze straty jak twoje.. przynajmniej z tego co wiem od dziewczyn.
Ja ze wzgledu na ana- do potwierdzenia, raczej szczepic sie nie moge.
Mam tez druga droge probowac na zelaznym zestawie. U mnie byla ostatnio wada trisomia 22 wiec zaden lek by nie pomogl stad lekarze daja duza szanse na powodzenie na sterydach. Bo ja w sumie takiej ciazy nie probowalam.. Ostatnio wlaczylam dopiero w 6tc no a byla ta wada..
Boje sie czy sterydy wystarcza ale byc moze musze zaryzykowac jak @Maciejka78
 
@nafoczka piękny czas dla dzieci ♡
@pixi.nova rozumiem ...
Ja jeśli nie wyjdzie nie wiadomo co właśnie chciałabym z tym acofilem spróbować chyba że badania inne wyjdą... trudno mi teraz cokolwiek myśleć :/ ja ANA nie mam ale kto to wie co powychodzi . Mam nadzieje ze i dla Ciebie lek się znajdzie i zadziała

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pixi.nova ja tak podeszlam ostatnim razem. Sprobowalam na wyzszych dawkach i leki zaczelam brac wczesniej. I sie udalo.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bea25ta o tobie tez wspominalam na missy. Jutro bedziesz chwolic sie krolewna, no moze pojutrze. Jestescie gleboko w moim sercu

@olaa90 to czekamy z nadzieja

@Avita pieknie ci Ala rosnie [emoji1]Okna juz pomylam jak bylo cieplo, bo wiedzialam, ze bedzie ciezko. Poza tym mnie tak skurcze mecza, ze my juz wysiadujemy 3 tygodnie a potem niech sie dzieje. No i kot daje nam sporo roboty przy sobie, wiec raczej odpoczywam. Werwe mam i ochote, ale teraz maly najwazniejszy, a do swiat, to sie wczesniej przygotowalam. Teraz jakby co to podloga, ale to zrobi M.

@nafoczka zdrowiej. A chlopaki lepiej juz sie maja?

@pixi.nova znajdziesz dla siebie droge. Pomyslisz, podumasz i bedziesz wiedziala co dalej

@burczus przypomnij kiedy testujesz

Za oknem cudowna biala zima nawet w Krakowie. Tylko oddychac nie ma czym
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane powiedzcie ile sie czeka na te badania co sie robi w prokocimiu ? 3 tyg dłużej?
I jeszcze jak długo na AMH ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane powiedzcie ile sie czeka na te badania co sie robi w prokocimiu ? 3 tyg dłużej?
I jeszcze jak długo na AMH ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Do 3 tygodni :) tylko powiedz ze chcesz wyniki ma email :)

@Destino u nas katar i trochę bolące gardła i taki kaszel nijaki. Jako choroby tego nie traktuje ale potrafi umeczyc nawet nas a co dopiero małe dziecko. Karol dostał antybiotyk ale się powstrzymałam z podaniem bo nie widzę aż takiej potrzeby a czas pokaże czy dobrze zrobiłam. A ty jak się czujesz? Juz tak blisko a pamiętam jak dziś nasze rozmowy... ♡

PS ja tam z tej bieli się nie ciesze bo wstaje pierwsza o 5 ej :/ to chyba teraz nie wiem o której mam aaaa... a poza tym kiedys w sniezycy wjechałam w jeden jedyny hydrant na całym poboczu wiec cóż :p nie lubię i juz :p
 
Do góry