reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Hatice ja robiłam nifty w 13+1. Mój gin powiedział, ze lepiej odczekać i mieć pewność, ze jest ok niż otrzymać wynik w 10tc, dający wątpliwość i stresować się czy jest ok, czy w ogole powtarzać. A co do powodu: ja robiłam z pełną odpowiedzialnością (mój wiek, SM - co się przekłada w pewnym sensie na wychowanie dziecka) Gdyby było źle na tamtym etapie byłabym w stanie podjąć definitywne decyzje. A poza tym bałam się, ze właśnie z powidu powyższych obciążeń wyjdzie źle pappa, a na amnipukncję bym nie pozwoliła ze wzglefu na ryzyko. Nifty te wątpliwości rozwiała. + wykluczyła wiele innych rzeczy, których pappa nue obrazuje.
Dziewczyny popłakałam się oglądając wystąpienie Owsiaka i tnv24. To jest koniec jakiejś ery :(.
 
reklama
@Hatice ja robiłam nifty w 13+1. Mój gin powiedział, ze lepiej odczekać i mieć pewność, ze jest ok niż otrzymać wynik w 10tc, dający wątpliwość i stresować się czy jest ok, czy w ogole powtarzać. A co do powodu: ja robiłam z pełną odpowiedzialnością (mój wiek, SM - co się przekłada w pewnym sensie na wychowanie dziecka) Gdyby było źle na tamtym etapie byłabym w stanie podjąć definitywne decyzje. A poza tym bałam się, ze właśnie z powidu powyższych obciążeń wyjdzie źle pappa, a na amnipukncję bym nie pozwoliła ze wzglefu na ryzyko. Nifty te wątpliwości rozwiała. + wykluczyła wiele innych rzeczy, których pappa nue obrazuje.
Dziewczyny popłakałam się oglądając wystąpienie Owsiaka i tnv24. To jest koniec jakiejś ery :(.
Dziękuje za odpowiedz. No właśnie cgyba ten 10 tydzień to jest za wczesnie.... bardzo bym chciała wiedzieć czy dzuecko jest zdrowe bo poprzednio była wada genetyczna, boje się tych prenatalnych tak bardzo ale chyba nie mam wyjścia :/ jeszcze się zastanowię co zrobić, mysle ze nifty by mnie uspokoilo gdybym je zrobiłam przed prenatalnymi ale jeśli ma być to błędny wynik i mam mieć wątpliwości to może trzeba poczekac.... skupie się teraz na tym by się mniej denerwować, może czymś zając ale jest trudno gdy jestem uwięziona na kanapie z powodów bólu i zawrotów głowy.
No właśnie jestem pewna ze pappa pewnie wyjdzie złe ze względu na obciążenia i nifty musi być na 100%.
 
@marshia ta era skonczyla sie jak z naszymi dziecmi w brzuszkach chodzilysmy protestowac pod sady, a nawet wczesniej... to wciaz tylko bardzo bolesne konsekwencje tego, co sie dzieje w naszym kraju. Owsiak bardzo ladnie to ubral w slowa
 
@marshia ta era skonczyla sie jak z naszymi dziecmi w brzuszkach chodzilysmy protestowac pod sady, a nawet wczesniej... to wciaz tylko bardzo bolesne konsekwencje tego, co sie dzieje w naszym kraju. Owsiak bardzo ladnie to ubral w slowa
Oj @Destino żebyś wiedziała coś w tym jest. Mam nadzieje jeszcze na normalność.

@marshia ja też jakoś ciężko to wszystko przechodzę. Ta nienawiść prowadzi nas wszystkich w złym kierunku.

Czytałam wczoraj ,że PG ma dziecki córki 9 i 16 lat no i płakałam bardzo mi żal ... bezsensowne śmierć... trudno się z tym pogodzić
 
Super, że Helenka coraz lepiej :-)
Ja jestem po badaniach (geny kariotyp i inne ANA )- lekarz kazał zrobić ANA 1 jak wyjdzie dodatnie to 2 i 3 z moim szczęściem pewnie wyjdzie...
Piszecie "mam SM" co to?
 
Hej dziewczyny.
Czy biorąc Encorton skróciły Wam się cykle?
Ja mam owulację zazwyczaj 15-16 dc, dziś jest 9dc i test owulacyjny prawie pozytywny, wiec owulka pewnie jutro pojutrze.
Pokrzyżowało mi to plany, bo lecę do Polski za 2 tyg. zbadać NK, a tu owu za wcześnie. Muszę przebukowac lot [emoji85]
 
@marshia - cholerka nie wiem, ja w sumie biorę teraz 3x500 Sioforu więc dawka znacznie większa niż Twoja.

@dżoł - bardzo mi przykro z powodu Waszego Prezydenta... W ogóle CHOLERNIE MI PRZYKRO. Wczoraj nie ogarniałam świata i tego, co się dzieje. Pan Prezydent, potem Jurek... ehhh, szkoda gadać. :( Czasem nie wierzę w to wszystko, co się dzieje w naszej Polsce... Światełko do nieba zawsze było uwieńczeniem całego, radosnego dnia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dnia, który mobilizował nas Polaków do wspólnego działania. Dnia, który dawał nadzieje na lepsze jutro! Który - jak miałam wrażenie, jednoczył wielu z nas w tym szczytnym celu, pomimo wielu podziałów... Dziś? Dziś zbieramy największe plony nienawiści. I głupoty! „TO JEST MOMENTAMI DZIKI KRAJ” - Owisak dobrze to skomentował. Szkoda tylko tego niewinnego serca, Pana Prezydenta, jego dzieci, żony... On miał wrócić normalnie do domu, zjeść z nimi kolacje i świętować jego rekord w kwestowaniu... Przykre to wszystko, a jeszcze gorsze jest to, że zamiast się jednoczyć ludzie dalej się przepychają - jedni za Owsiakiem, inni za PiSem, który życzy Owisakowi jak najgorzej... W tym kraju wszystko jest upolityczniane, to cholerne bagno. Nie mam na to więcej słów.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Czy biorąc Encorton skróciły Wam się cykle?
Ja mam owulację zazwyczaj 15-16 dc, dziś jest 9dc i test owulacyjny prawie pozytywny, wiec owulka pewnie jutro pojutrze.
Pokrzyżowało mi to plany, bo lecę do Polski za 2 tyg. zbadać NK, a tu owu za wcześnie. Muszę przebukowac lot [emoji85]
Czesc, nie wiem czy to po encortonie, bo bralam tez inne leki, ale w ciaze z Asią zaszlam w cyklu z owu w 10 dniu... nigdy tak nie mialam wczesniej ani potem
 
Do góry