reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Heh nie do Tunezji na szczescie;) Tak, z Krakowa. Bylam u Przycienia 3 razy. Samego lekarza oceniam bardzo dobrze, czuc ze mu zalezy ale...nie moglam sie przekonac do jego podejscia, ze nie powinnam brac ani clexane ani encortonu. 2 ciaze poronilam bez tych lekow i chce sprobowac na zelaznym zestawie. Uznalam, ze skoro tak to nie ma sensu, zebym chodzila to lekarza, ktory uwaza inaczej. Druga sprawa to sama klinika-szalu mozna dostac jak sie tam umawia. Niemily personel i kolejki na 2.5 godz czekania.

Dam szanse mojemu nowemu lekarzowi. Sam zaproponowal encorton, do tego pracuje w szpitalu i zawsze jest pod komorka. Poswiecil mi ponad godzine na pierwszej wizycie, mimo ze bylo po 21.00 i jakos tak poczulam zaufanie do niego.

A Ty nafoczka skad jestes? Zaczynasz starania?
 
Hej Dziewczyny, dzięki za słowa otuchy :) !!! Wiem, że nie zawsze udaje się na lekach, nie zawsze udaje się po szczepieniach. Każdy organizm jest inny i niestety w tym wypadku nie ma nic pewnego :( Ja sama ciągle biję się z myślami....ale chyba muszę spróbować po coś w końcu robiłam te badania.Mam jeszcze jedną informację aczkolwiek nie mam na to żadnego potwierdzenia. Nie wiem czy są tu dziewczyny, które dodatkowo walczą z alergią wziewną. Ja od 2 lat się odczulam i spotkałam się opiniami, że w sumie to mogło rozdrażnić mój układ immunologiczny, więc tak na wszelki wypadek zarzucam temat do przemyślenia, a z odczulania rezygnuję.
 
Portia ja jestem z okolic Rzeszowa. Tez mi clexan odradzil ale u mnie jest inna sytuacja bo na clexanie mi sie nie udalo wiec moge mu "uwierzyc". ze starankami ruszyc bym chciala ale jeszcze nie mam zielinego swiatla. 26jade do K-wa zrobic reszte zalecanych badan. Co do personelu to masz racje-w Tarnowie tez ma niezbyt mila "wydre" hehe
Zapowiada sie piekna sobote ;-) jak ja tak lubie! :-*
 
Witajcie dziewczynki
Długo się nie odzywałam, a to dlatego, że ostatnie tygodnie miałam wyjęte z życiorysu przez nieustające mdłości. Co prawda wymiotów nie było, ale dobre samopoczucie niszczyły mi odruchy wymiotne, senność, plamienia i obniżone poczucie wartości. Nie powiem, że teraz jest już super i w ogóle, ale na pewno trochę lepiej niż było. Wybaczcie, że nie odniosę się do każdej i tylko tak o sobie. Dziś mój 10t3d czyli wkroczyliśmy umownie w 11 tydzień. 2 kwietnia mam prenatalne (jak dotrwam). Boję się jak cholera, bo najdłużej ciąża trwała u mnie 12 tygodni i 6 dni. Najgorsze są plamienia, bo się pojawiają i znikają - no jak w kalejdoskopie. Jestem już na 15 mg encortonu (zeszłam powoli z 30 mg), fraxi nadal 0,4 no i kwas foliowy 15 mg i luteina dopochwowo 3 razy dziennie po 100 mg. Ogólnie ostatnio jak mnie ważyli w 9 tygodniu to przytyłam 2 kilo w 2 miesiące - nie wiem, czy to za szybko nie idzie :szok: ale weź tu nie podjadaj, jak mdłości męczą strasznie. Ogólnie zarodek miał się dobrze, mierzył 2,4 cm i serce biło naprawdę szybko. Co będzie teraz - zobaczymy. No! To tyle u mnie. Podczytuję Was cały czas. Trzymam kciuki za wasze maleństwa i za was.
Ovli witaj.

Pozdrawiam :*
 
barbinka13 ja w obecnej ciąży, jak w obecnej przybieram od początku co miesiąc po 2-3kg i już mi się płakać chce, jak mam stawać na wadze, tym bardziej, że startowałam wcale nie z małej ilości kilogramów. Dodam, że nie jem więcej niż przed ciążą, nie mam zachcianek na niezdrowe jedzenie a już wyglądam jak hipopotam i tylko modlę się o ciepło, to może część wypocę:)
 
Gogac na 28 marca..mam teraa co 2 dzien ktg i wlasnie sie szykuje do wyjscia. W czwartek mialam i do tego kroplowke. Wszystko bylo ok ;-)
 
reklama
Do góry