reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Szła pierwszy raz na zabieg, jakiś zastrzyk dostała, chyba znieczulenie które nie zdążyło zadziałać, myślała że to narkoza ( myślała ze pielęgniarka to właśnie anestezjolog) a tamten juz zaczął. Jak zaczęła krzyczeć że ją boli to mówił że zaraz kończy. Szkoda ze kontakt nam się urwał bo fajna dziewczyna.

szkoda slow na takich lekarzy.. a w nas pozostaje trauma do konca zycia.
 
reklama
Dziewczyny dziekuję za słowa otuchy. Nie, nie dzwoniłam do Dubra, nie pojadę też na IP bo moja noga w Wołomińskim szpitalu na ginekologii nie postanie.Na tym etapie i tak by nic nie pomogli, jutro mam wizytę, zobaczymy.
 
Agnieszka a plamisz jeszcze ? mniej, bardziej ?boli cos ?lezysz ciagle ?ktory masz tydzien ciazy? jaka bete i kiedy mialas ostatnio ?
 
Witajcie agnieszka trzymam kciuki za was i czekam na dobre wieści.&&&
Dziewczyny jak piszecie o tyvh szpitalnych horrorach to mam ciarki na plecach i łzy w oczach. Trudno uwierzyć że w dzisiejszych czasch dzieją się takie rzeczy..
Zrobiłam dziś ten estradiol. Jutro powtarzam. Ale wyniki oba jutro po 16...
Miłego dnia
A swoją drogą dziś jest dzień pozytywnego myślenia, to coś dla nas ;-)
 
Dzień dobry ;)
Enya przeraża mnie to co piszesz, bo na bank znam tego lekarza :( jakby mi coś takiego zrobił, to nie ręczę za mojego męża...


A swoją drogą dziś jest dzień pozytywnego myślenia, to coś dla nas ;-)
To dziś będę myśleć pozytywnie [emoji1] a oprócz tego słyszałam w radio, że dziś "Dzień Mokradeł" [emoji39]
 
Susan i jak ?
Na prawdę to trauma straszna ja pamiętam ze przy 2 czyszczeniu mówiłam jeszcze nie śpię powtarzalam aż się obudziłam po wszystkim. Takie głupoty gadałam po tej narozie ze aż wstyd
 
Czarna on pracował na Kościuszki, potem uciekł do Zespolonego. Jak go zobaczyłam myślałam że padnę. Nie zgadzałam się na badanie przez niego, tylko raz robił mi USG. Mega niedelikatny, głupi uśmieszek na ustach i głupie teksty. Nazwisko na Z. Kojarzysz?
 
Susan i jak ?
Na prawdę to trauma straszna ja pamiętam ze przy 2 czyszczeniu mówiłam jeszcze nie śpię powtarzalam aż się obudziłam po wszystkim. Takie głupoty gadałam po tej narozie ze aż wstyd
Ja też odbierałam szeroko oczy i przy zabiegu i przy histero ;) bałam się tego "na żywca" ;)

Agnieszka jak tam plamienia?
 
Czarna on pracował na Kościuszki, potem uciekł do Zespolonego. Jak go zobaczyłam myślałam że padnę. Nie zgadzałam się na badanie przez niego, tylko raz robił mi USG. Mega niedelikatny, głupi uśmieszek na ustach i głupie teksty. Nazwisko na Z. Kojarzysz?


I nazwisko kończy się na "-ski"?
 
reklama
Do góry