reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris ja jestem po badaniu estradiolu jutro powtórka i wynik- zakładając ze coś pokaże. .. a tetmin @ 10 luty więc znając moją cierpliwość to pewnie końcem tygodnia coś zacznę z testami kombinować. ..
Dobrze że Cię monitoruja.
 
reklama
Czarna nie lubię pisać zagadkami;) Ten lekarz to Zielonko brrrr. Wszystkim w szpitalu o nim mówiłam i tylko się modliłam żeby przy moim porodzie go nie było.

Esperanza witaj! Fiu fiu ale to minęło; ) Ja miałam odstawiać acard w 35 tc ale nie zdążyłam i urodziłam. Ale było ok, nie wykrwawiłam się i nawet hemoglobinę miałam spoko. Fajnie że tak dobrze się czujesz; ) Ja miałam taką pierwszą ciążę bo ta z Basią to była masakra. Ale liczy się efekt:)
 
Czarna nie lubię pisać zagadkami;) Ten lekarz to Zielonko brrrr. Wszystkim w szpitalu o nim mówiłam i tylko się modliłam żeby przy moim porodzie go nie było.

Esperanza witaj! Fiu fiu ale to minęło; ) Ja miałam odstawiać acard w 35 tc ale nie zdążyłam i urodziłam. Ale było ok, nie wykrwawiłam się i nawet hemoglobinę miałam spoko. Fajnie że tak dobrze się czujesz; ) Ja miałam taką pierwszą ciążę bo ta z Basią to była masakra. Ale liczy się efekt:)
To mnie zdziwiłaś, bo mam o nim dobre zdanie ;) przyjmował mnie przy drugim poronieniu i przyszedł do sali po tygodniu zapytać jak się czuję i powiedzieć mi, że kiedyś na pewno się uda [emoji52]
 
Mam wyniku z 26.01 beta 3,33 wg wskaźnika nie jestem w ciąży ;) Kurcze ale byłam pewna ,że wyjdzie 0. Nieważne. Najważniejsze ,że spada :D
 
Strawbelka nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała ale niestety. Postanowiłam zrobić porządek z przegrodą i wtedy zaczynam jak dostanę światełko ;)
 
Martha jutro rano mam wizytę, mi estradiol nic nie pokazał i wprowadził mnie w błąd, jestem zła na Dubra że kazał mi go robić. Robiłam 3 miesiące pod rzad i za każdym razem spadał, teraz w ciążowym mies. też.
 
reklama
Ło matko dziś to ludziska chcą mnie ze skóry obedrzeć :( Dodzwoniłam się do Krakowa do Ludwina specjalista od przegrody . Fajnie ,fajnie przyjmnie mnie już po miesiączce w ten sam dzień zrobiłby mi USG z kontrastem i na drugi usuwanie przegrody. Koszt przegrody 4500 zł :( A ja myślałam że za free i odpada pójdę do jakiegoś partacza bo na tyle to mnie nie stać :wściekła/y:
 
Do góry