reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dz

Dziękuję tak juz o tym myslałam poproszę moja lekarke czy mi w sierpniu zrobi mam dzwonić do niej w środę? Dziewczyny czy po tej histeroskopi trzeba być na l4 jak się człowiek czuje po zabiegu można chodzic do pracy i ile się w szpitalu lezyw?
U nas wychodzi się po 1 dniu,zależy gdzie,a ja zwolnienie ciągnę teraz od poronienia i chcę jak najdłużej,myślę że po zabiegu mogliby Ci dać..a jak nie chcesz to raczej nie ma problemów,mi gin powiedziała,że wtym samym cyklu można się starać jesli będą to tylko np zrosty
 
reklama
U nas wychodzi się po 1 dniu,zależy gdzie,a ja zwolnienie ciągnę teraz od poronienia i chcę jak najdłużej,myślę że po zabiegu mogliby Ci dać..a jak nie chcesz to raczej nie ma problemów,mi gin powiedziała,że wtym samym cyklu można się starać jesli będą to tylko np zrosty

Arluska dobrze ze mnie tu tak informujesz jestem jak dziecko we mgle. Tak ustalimy sobie jakiś znak rozpoznawczy. Skąd jesteś jesli można zapytać?
 
Porzeczka ja niedawno też byłam jak dziecko we mgle,myślałam wogóle że mi się to wszystko śni,że te 3 straty to nie dotyczą mnie...ale teraz,dzięki mojej gin,obrałam nową drogę i jakoś mam siłę do tej walki,Malina dał mi dużą nadzieję że jesteśmy na dobrym tropie..i że się uda..
te mlr możesz jedynie zrobić,będziesz wiedziała czy masz jakiekolwiek hamowanie,jak będzie 0 to Malina od razu kwalifikuje do szczepień a jak wyższe to będziesz powtarzać (tylko nie wszędzie robią to badanie,ja robiłam w Krakowie w Prokocimiu,jestem z małopolski,tak więc mam spory kawałek do Łodzi..,ale co zrobić
 
Porzeczka ja niedawno też byłam jak dziecko we mgle,myślałam wogóle że mi się to wszystko śni,że te 3 straty to nie dotyczą mnie...ale teraz,dzięki mojej gin,obrałam nową drogę i jakoś mam siłę do tej walki,Malina dał mi dużą nadzieję że jesteśmy na dobrym tropie..i że się uda..
te mlr możesz jedynie zrobić,będziesz wiedziała czy masz jakiekolwiek hamowanie,jak będzie 0 to Malina od razu kwalifikuje do szczepień a jak wyższe to będziesz powtarzać (tylko nie wszędzie robią to badanie,ja robiłam w Krakowie w Prokocimiu,jestem z małopolski,tak więc mam spory kawałek do Łodzi..,ale co zrobić
To jest to badania allo-mrl tak?
 
A u mnie za dlugo bylo chyba spokojnie.
Teraz mam nastepne zmartwienie. Poszlam na usg piersi, bo juz od roku sie wybieralam.
Znalazlam cos w prawej i sie przestraszylam. Okazalo sie ze w prawej nic nie ma. W lewej lekarz znalazl torbiel 3 cm i kilka mniejszych. Mam nadzieje ze to tylko torbiel i lekarz sie nie myli:(
 
A u mnie za dlugo bylo chyba spokojnie.
Teraz mam nastepne zmartwienie. Poszlam na usg piersi, bo juz od roku sie wybieralam.
Znalazlam cos w prawej i sie przestraszylam. Okazalo sie ze w prawej nic nie ma. W lewej lekarz znalazl torbiel 3 cm i kilka mniejszych. Mam nadzieje ze to tylko torbiel i lekarz sie nie myli:(
To może być zmiana hormonalna teraz w ciąży [emoji6] ja mam kaszaka na piersi i też muszę go kontrolować :)
 
A powiedz mi nie obawiasz się , że może to coś innego jest efektem poronień? , bo ja mam takie myśli , że pomimo tego zabiegu u mnie coś jeszcE szwankuje albo że źle mi go zrobili ( zwyczajnie się boję ) nie wiem !! Nie czuje takiej siły , może dlatego że nigdy mi się nie udało i teraz nie wierze że mogło by być inaczej .

Ovli szczerze to chce wierzyć ,że tylko ta przegroda była przeszkodą i tego się ttrzymam. Dlatego też nie szukam głębiej przyczyny. Również będę miała pełne gatki jak zaskoczę ale wiesz...kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :D

Coraz cześciej myślę że zostaniemy tylko we dwoje . I jak do września nie uda mi sie zajść to wracam do pracy na pełny etat i daję sobie spokój .

Czasem powrót do pracy i zajęcie mysli też ma swoje skutki uboczne w postaci ciąży ;)

Dziewczyny czy po tej histeroskopi trzeba być na l4 jak się człowiek czuje po zabiegu można chodzic do pracy i ile się w szpitalu lezyw?

Nie trzeba być na L4 to jest zabieg jednodniowy- 10minutowy. Na drugi dzień możesz pójsć do pracy.Nie można dźwigać ciężarów przez jakiś czas.

Dziewczyny a jak zrobić żeby te informacje o mnie wyświetlaly się pod postami,bo jakoś mi nie wychodzi:hmm:

Wchodzisz w swój profil i z lewej strony pisze Ci sygnatura i tam wpisujesz swoje "przypadki"

Susana trzymam kciuki.

Liluli pomocnicy z wiedzą zaciążenie i chowają się po krzakach musisz wywoływać moze wtedy któraś Ci pomoże . Ja nie wiem nie robiłam i się nie interesowałam. ;)
 
reklama
Arluśka info pod postami to sygnatura - jest na Twojej stronie profilowej (też kiedyś tego szukałam ;) )

Porzeczka po histero czułam się dobrze nic mnie nie bolało a krwawienie było niewielkie. Malina zlecił mi też profil prolaktyny i gdyby nie to to wyszłabym do domu w dzień zabiegu. Do pracy poszłam na drugi dzień i było oki :)

Edit: beata już napisała wcześniej o tym samym ;) ale co tam niech jest 2x ;)

Susana &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Do góry