reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzień Dobry
Ja juz nie śpię od 4, to i tak cud ze do 4 spałam. O 5 ma już przyjść położna ze swoimi atrakcjami typu lewatywa, wenflony itd.
Na Cc idę z planu na dziś trzecia wiec nie prędzej niż o 9 ale tu się zmienia jak w kalejdoskopie wszystko.
Juz nie mogę się doczekać. Chciałabym już być po i zobaczyć Olisia.
Proszę dziś o modlitwy i kciuki są nas, bo są nam bardzo potrzebne!!!
Buziaki [emoji8] dla Was Dziewczyny

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
A ja chwilę o sobie, zmącę ten spokój i radość...ryczec mi się chce...Byłam u gina po recepty na Emcorton, Clexane i w sumie nie dostałam nic. Co więcej mam jutro zrobić test a najlepiej betę bo widzi jakiś pecherzyk, wszystko malutkie,pytał o objawy ciążowe. Suma sumarum, po leki mam przyjść jak wyjdzie test/nie dostanę okresu.... Mam brać Acard i Femibion, ale zero informacji ile tego Acardu, jak przyjmować...mam dość....
Pytał mnie czy robiłam już badania na mutacje MTHFR. I IO kazał się nie przejmować...brak mi słów. Nie wiem już co dalej. Jak tu zaufać?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tylko mogę podpowiedzieć z Acardem.Raz dziennie rano.
Zrób test i leć po leki. I głowa do góry.
Trzymam kciuki:)
 
Dzień Dobry
Ja juz nie śpię od 4, to i tak cud ze do 4 spałam. O 5 ma już przyjść położna ze swoimi atrakcjami typu lewatywa, wenflony itd.
Na Cc idę z planu na dziś trzecia wiec nie prędzej niż o 9 ale tu się zmienia jak w kalejdoskopie wszystko.
Juz nie mogę się doczekać. Chciałabym już być po i zobaczyć Olisia.
Proszę dziś o modlitwy i kciuki są nas, bo są nam bardzo potrzebne!!!
Buziaki [emoji8] dla Was Dziewczyny

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Doris...wspieram duchowo...wirtualnie:)
 
Ja tylko mogę podpowiedzieć z Acardem.Raz dziennie rano.
Zrób test i leć po leki. I głowa do góry.
Trzymam kciuki:)

Zrobiłam test.
Pierwsze 5 minut - negatywny.
Za pół godz. coś mnie tknęło, spojrzałam i...jest druga kreska - bladzioch...Ale teraz to już nie wiem czy sobie nie wkręcam...
Wzięłam rano Acard.
Jedyne co, to chyba jutro wezmę wolne i rano pojadę na betę.
 
reklama
Porzeczka ja też brałam Polfilin. Mam jeszcze w domu chyba całe opakowanie - jeśli któraś z Was potrzebuje to piszcie na priv.

Gabiś jest coś na rzeczy tym bardziej że gin już widział pęcherzyk. Raczej jesteś w ciąży tylko ten Twój gin jest jednym z tych "mądrych inaczej". Już powinien Ci dać encorton. A heparynę masz?? Bo ja powinnam mieć jeszcze Fraxi 0,4 tylko muszę wysępić od mamy i nie wiem czy się nie przeterminowało.
 
Do góry