reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dorotka co za chop że hop hop. Kurde nie mogłaś przyjechać na cesarkę do Rzeszowa ? Też bym Cię wyciumkała jak Nafoczke ;) Słuchaj Doris jakby synunio był niegrzeczny uwierz biorę w ciemno :p

Szczerze dziewczyny zazdroszczę. Dzięki zdjęciom i widokowi takich małych cudownych cudów ogarnia mnie spokój. Chyba poporodowe pokoje będę odwiedzać 2 x tygodniowo i udawać będę ,że kogoś szukam i może uda mi się popodglądach słodkie aniołki :p

Mi @ się spóźnia 2 dzień. Mąż przeprowadza irygacje i dalej nic. Może skuszę się na test jeszcze jeden choć przeczucie pewnie mnie nie zawiedzie ,że dooopa z tego :D
Aaa zapomniałam się pochwalić ,że w poniedziałek idę na wycieczkę 30km do Częstochowy tylko tam nie dojdę bo idę tylko jeden odcinek. Chyba ,że ktoś chętny do opieki nad małym 4-letnim pleciugą ;)
 
reklama
No Beatka 30km z Rzeszowa do Częstochowy to ty musisz dobre skruty znać.
Szkoda ze tak wystraszyłas się mojego męża, pewnie jeszcze byśmy gadały i godaly :p On tez zwial przy pierwszych krzykach.

PS a ja taka nieumalowana i nieufryzowana :D
Dziewczyny jestem TAKA szczęśliwa, nawet moje "kartony" napełnią się mlekiem z endorfinami ♡♡♡
 
No Beatka 30km z Rzeszowa do Częstochowy to ty musisz dobre skruty znać.
Szkoda ze tak wystraszyłas się mojego męża, pewnie jeszcze byśmy gadały i godaly :p On tez zwial przy pierwszych krzykach.

PS a ja taka nieumalowana i nieufryzowana :D
Dziewczyny jestem TAKA szczęśliwa, nawet moje "kartony" napełnią się mlekiem z endorfinami ♡♡♡
Nafoczka w koncu jestes szczesliwa:)
Cala ciaze sie zamartwialas, teraz przyszedl czas na szczescie:)
 
Beatka przyjdź do Cz-wy!!?? Może i mnie odwiedzisz?? Malutkiego bebika na razie!!!!! nie mam, ale kuzynka urodziła tydzień temu więc na czas Twojej wizyty dzidzia będzie u mnie ;)
Tak sobie myślę, że ludzie idą tyle km a ja mieszkam praktycznie pod Jasną Górą i byłam tam ostatnio prawie 3 lata temu. Jakoś tak wyszło.

Nafoczko, Doris dzięki Wam nie trace nadziei!! :) :) :)
 
Doris GRAULJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, WITAMY OLISIA wśród nas :) Cudowny chłopczyk. Och jakbym chiała maluszka...może kiedyś

Paula, moje ciąże zawsze zaczynają się chorobą. Są kobiety które po tym poznają, że są w ciąży. To nie musi oznaczać zwalczania maluszka tylko radość
 
Ostatnia edycja:
Doris wielkie gratulacje! Szybkiej regeneracji po cc... Tul to swoje szczęście ;)

Nafoczka kochana tak cieszę sie Twoim szczęściem :) wiedziałam ze wszystko bedzie ok... ;) ale bym Cie przytuliła teraz :* tak dla odmiany Kochana napisze ze 2 dni temu zobaczyłam kolejne dwie kreski na teście... Ot taka niespodzianka ;) z zaskoczenia :)
 
Doris gratulacje, ufff wreszcie masz swojego księciunia:)

Nafoczko a coś pisałaś z tą szyjką, czemu amputacja o ile dobrze zrozumiałam?

Dziewczyny ja jestem z tzw starej gwardii, sama założyłam ten wątek który żyje swoim życiem i jestem z tego dumna. Praktycznie każdej z nas w końcu się udaje, warto walczyć mimo przeciwności bo potem wszystko się zaciera. Nieważne te leki, nieważne te lęki i stres całą ciążę, jak tuli się już to dziecko w ramionach to uczucie jest nie do opisania....Wszystkim Wam tego życzę i wierzcie mi że pomimo życia jak na rollercosterze w końcu wychodzi słońce:biggrin2:
 
Witajcie nocą
Dziś tylko tak szybko, bo padam.
Oliś jest cudowny, ja mega zmęczona ale najszczesliwsza na świecie!
Resztę opiszę jak juz będę w domu.
Tylko jeszcze dodam,że brzuszka brak, już pewnie któraś z Was przejęła tylko jeszcze o tym nie wie :-D

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Doris!! Gratulacje!! Cudny Olis!!! :)
O, to moze do mnie brzuszek powędrował? ;) oby!! Dowiem sie za kilka dni :)

Beata, ale miałaś super spotkanie dzisiaj :):)
 
Do góry