reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja mam te wszystkie kliniczne ujemne, a gin kazal zbadac p.ciala fosfadyloserynowe. Wyszly dodatnie i powiedzial ze nam zespol... Dziewczynki kiedys mi pomiglyscie z odkryciem dlaczego dretwieja mi rece. Teraz mam wciaz kolatania serca i takie uczucie goraca w sercu. Czy to po jakichs lekach? Dziwne to uczucie... Moze pomozecie?
to ja mam tak jak Ty, czyli wynika, że mam zespół antyfosfolipidowy :/
 
reklama
A czy któraś z Was ma dodatni antykoagulant toczniowy? Ktoś coś? Z własnego podwórka? Bo artykuły przeczytane:/
 
Burczus - ja mialam raz dodatni jeszcze przed ciaza. W ciazy zaraz na poczatku jak badalam wyszedl ujemny. Reumatolog stwierdzil ze tocznia nie mam bo niby trzeba miec min 2 razy wynik dodatni. Ja badalam bo moja mama i jej siostra maja tocznia. Mi wyszly tylko dodaynie ANA. mialam na to acard i clexane. Ciaze donosilam
 
Czwsc Dziewczynki ;-)

Witam nowe kolezanki. Bardzo mi przykro, ze w takich okolicznosciach przyszlo nan sie spotkac :-(
Dziewczyny tu na forum, to prawdziwa skarbnica wiedzy!

Nafoczko, Doris
Piekne te Wasze dzieciaczki :-*

Burczus
Przykro mi bardzo :-(

Nafoczko,
Pytasz co u mnie, jaki plan. Teraz dwa miesiace pauzowalismy, ale w tym cyklu wracam do gry, choc jeszcze nie na pelnych obrotach. Tzn. Cykle, chyba mi sie uregulowaly, bo okres byl dwa razy w 34dc (nawet na lekach tak mialam)' wiec teraz probujemy, ale naturalnie, skoro owu sa..moze pojde na jeden monitoring, zeby zobaczyc co i jak ;-)..jak sie nie uda to od nastepnego cyklu stymulacja....i gdzies z tylu glowy siedzi mi in vitro....

Buziole dla wszystkich :-*
 
Paula, dzięki!
Bea pozdrów doktorka :D focie mu wysłałam :D doszłas? Chodzi mi oczywiście o pielgrzymkę :p

Lecę spać bo za 2h pobudka :*
 
Ja mam te wszystkie kliniczne ujemne, a gin kazal zbadac p.ciala fosfadyloserynowe. Wyszly dodatnie i powiedzial ze nam zespol... Dziewczynki kiedys mi pomiglyscie z odkryciem dlaczego dretwieja mi rece. Teraz mam wciaz kolatania serca i takie uczucie goraca w sercu. Czy to po jakichs lekach? Dziwne to uczucie... Moze pomozecie?
Ber mjie tez dretwieją dłonie jeśli tak można powiedzieć co ci dziewczyny doradziły???
 
hej.
w Kończu udało mi się Was doczytać do końca!!! Przepraszam, że się nie odzywałam, ale byłam w szpitalu, a potem imieniny brata, odpoczynek i brak neta :/
Mamusie (Doris i Nafoczka) śliczne te Wasze chłopaki, cudownie, że macie ich już przy sobie. Zyczę, żeby chowali się zdrowo
Sus trzymaj się i nie poddawaj
Burczuś strasznie mi przykro i współczuje straty
Julia, Strawbelka, Agnieszka, Riri pokażcie dzieciaczki. PS: trzymam caly czas kciuki
Marzycielka głowa do góry i do cyc do przodu
Bea, Gabiś, Destino, Bertha :*
fOndie może trzymaj sie już tego Maliny, szkoda szarpać nerwy :/

Ja jestem już po histeroskopii i czekam grzecznie na wizytę u Przybycienia. Mam na 23.07.
Odebrałam wynik na przeciwciała przeciw fosfatydyloserynie:
igm 5,3 gps ujemny
igg 46,7 mps >25 dodatni
czy to znaczy, że mam APS????

 
-Nafoczka dobranoc, rozgrzeszamy ale podeślij fotkę w wolniejszym czasie jeszcze Twojego pyziaka:D
Wiecie co może to głupie co teraz napisze ale dziś obiegła( chyba dziś) wiadomość w necie, że nasza pogodynka Paulina Sykut jest w ciąży i tak sobie pomyślałam że każda z Nas wkońcu urodzi dwój cud tylko ten czas... kiedy nadejdzie ten właściwy na szczęśliwą ciąże. mi cały czas stają łzy w oczach jak widzę jakieś maluchy np. w sklepie z mamciami na zakupach
 
reklama
Burczuś ja mam. Wyszły i te przeciw fosfatydylosernie dodatnie w klasie iga. Oprócz tego pękające żyły, same robią mi się siniaki. A ostania ciąża mało mnie nie zabiła. Podejrzewałam raczej toczeń, bo miałam objawy toczniowe. Milewicz powiedział że to APS nikt z lekarzy nie wierzy. Twierdzą, że taka moja uroda i nic z tym nie robią. Na myśl o jakimkolwiek lekarzu dostaję delirki.

Paula ja musiałam się w pracy powstrzymywać od łez. Dzieci mnie cieszą, ale kobiety w ciąży przywołują wszystko od nowa. Co robię nie tak, że moje dzieci umierają? zawsze wraca to pytanie, choć wiem, ze to nie moja wina. Chciałam wrócić do pracy, ale nie wiem, czy wytrzymam. oj...ciężko...
 
Do góry