reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny,ja po wizycie u Pasnika i jest diagnoza mlr 0%. Najpierw się poryczalam ale moj mąż stwierdził ze to dobrze ze wreszcie coś źle wyszło bo można leczyć A nie ciągle pakować zbędne leki na zasadzie prób i błędów. Zatem ruszamy ze szczepionkami pełni wiary i nadziei[emoji5]po 2 szczepionkach mamy się już starać....trzymajcie kciuki...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Uuu a ja z MLR 10, zielone światło mam dostać dopiero po 3 szczepionce, ciekawe od czego to zależy...jadę do niego 13.02. jedzie wtedy któraś z Was do Paśnika?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Fondie czemu nie spis o 3 w nocy??brzuszek dokucza i dzidzi doczekasie nie możesz?? Śpij bo wkrótce nie będzie ci dane ;-).

Serduszko w 8tyg bije między 110 - 180 a kazda chcialaby być tak w srodku skali
 
Uuu a ja z MLR 10, zielone światło mam dostać dopiero po 3 szczepionce, ciekawe od czego to zależy...jadę do niego 13.02. jedzie wtedy któraś z Was do Paśnika?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
czarna_mała:) Martyska 30:)
To jest tylko dla mnie dowód,że on nie traktuje wszystkich jednakowo.
Ja mlr miałam 22% przed szczepieniami. miałam 2 szczepienia, a po nich sprawdzane cytokiny.
Porównując badania sprzed i po szczepieniach widzę kolosalne różnice.
Czynnik wpływający na utrzymanie ciąży miałam poniżej normy,a teraz mam ponad normę:) więc żyję teraz mocno nadzieją.
Znowu para znajomych, którzy dzieci nie mają-mają po 3 szczepienia.Jedni mogli starać się po 2 szczepieniu, drudzy po 3.
Ja narazie nie jadę do niego.Dopiero będę jechać na doszczepienia,jeśli uda się zaklikać:)
 
Uuu a ja z MLR 10, zielone światło mam dostać dopiero po 3 szczepionce, ciekawe od czego to zależy...jadę do niego 13.02. jedzie wtedy któraś z Was do Paśnika?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Może masz jeszcze jakieś wyniki źle? Ja mam tylko to mlr i mam brać acard i kwas 5 i femibion i to wszystko. Zastanawiam się tylko czy sie mega spieszyc z tymi szczepionkami i zacząć starania w następnym cyklu...jak myślicie czy jak druga szczepionka trafilaby na 8dc to można już? Meza jutro wysyłam po skierowania i badania ma zrobić w tym tygodniu.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dzisiaj plamienie sie nasila juz nie mam nadziei czekam tylko na wynik bety jesli sie nie urósł to dzwonie do malinowskiego i odstawiam leki niestety :( nie wiem dlaczego nas akurat musiało to spotkac tylu kobietą na tym forum szczepienia pomogły a ja od srodowego doszczepiania zaczełam w czwartek miec bole i plamienia nie wiem czy zmienic lekarza nawet nie wiem do kogo sie udac :(
 
reklama
Do góry