reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@agusia871 mi w tych badaniach brakuje jeszcze lh dla jasnosci. Choc raczej bedzie w normie, skoro prolaktyna jest w porzadku. AMH niskie, ale jeszcze szansa na ciaze jest. Sam wynik daje obraz rezerwy jajnikowej, czyli jak duzo zostalo jajeczek, jednak to tylko liczba. Liczy sie fakt, ze zachodzisz w ciaze
 
@agusia871 mi w tych badaniach brakuje jeszcze lh dla jasnosci. Choc raczej bedzie w normie, skoro prolaktyna jest w porzadku. AMH niskie, ale jeszcze szansa na ciaze jest. Sam wynik daje obraz rezerwy jajnikowej, czyli jak duzo zostalo jajeczek, jednak to tylko liczba. Liczy sie fakt, ze zachodzisz w ciaze
Nie miałam badania LH. Obyś miała racje ze to tylko liczby. Bo nie ukrywam ze strasznie mnie te liczby zmartwiły. :(
 
Mamaginekolog nie na wszystkim się zna i jej zalecenia nie zawsze są zgodne z aktualną wiedzą. A w rekomendacjach Polskiego towarzystwa Ginekologicznego jest napisane, że wysokie dawki kwasu foliowego mogą uszkadzać wczesną ciążę i większe dawki należy stosować pod ścisłą kontrolą folianów we krwi.
 
@Aschlee25 witaj

Bardzo mi przykro z powodu strat. Ja straciłam ciążę w 26 tygodniu czy robiłaś pakiet trombofili ja nie wierzę w przypadki 23 tygodniowa ciąża jest wysoką ciąża musi być jakaś przyczyna?

@magda1208 moje myśli są ciągle z Tobą
Nie tych badan nie zlecala.Hmm w takim razie musze sie upomniec.O jakies jeszcze badania powinnam walczyc?
 
Witajcie mam takie pytanie

Ostatnia ciaze stracilam w 23tc.Poprzednie ciaze tracilam na etapach 8/9/11 i 13tc.Po badaniach ostatnich u ginekologa jestem troche w szoku bo wyszlo PCO do tego problemy z tarczyca i za wysokim cukrem.
Czy ktos mial podobne problemy z tymi trzema rzeczami naraz? Martwie sie troche tym wszstkim i nie wiem czy jest mozliosc zeby przy tych wszystkich problemach moglo wogole sie udac jeszcze kiedys?
Witaj. My znamy się z innego wątku wiec rozgość się i tu :)
Przykro mi z powodu twoich strat. Ja miałam ich 4 ale nie takie wysokie. PCOS tez mam. Zaglądnij tu na nasz wątek roboczy
to może coś ci pomoże
Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg

@Marthi lekarze juz dawno, zwłaszcza mój genetyk nie przykładal wagi do MTHFR. Jednak z uwagi na to ze to jest Polska a nie Ameryka gdzie jest to jedno z podstawowych badań diagnozujących idziemy tym torem. Jeśli chodzi o przemysł i zarobek to tez raczej nie Pl bo leki w większości sprowadzamy, a jakby się przyjrzeć to na wszystkich lekach tak jest bo na heparynie tez kręcą lody ;)
Dziękujemy za artykuł bo zawsze daje to jakiś obraz :*
@zosiak najlepiej tuż przed owu i po żeby zobaczyć kiedy była więc ja bym tak ok 10-11 dc poszła.

Ps troszkę mnie z wami nie było. Dużo się dzieje a do tego mielismy smierc bliska w rodzinie wiec trochę smutno. Z Karolkiem jestem umówiona na terapię Integracji Sensorycznej wiec coś się dzieje, a ja 32dc i @ brak. Wczoraj M wypuszczal sondę ;)
 
reklama
@nafoczka dziekuje bardzo nie wiem czy pamietasz kiedys wspominalam Ci o dziecku kuzynki mojej podejrzenie autyzmu lekarze wydali orzeczenie wlasnie dziecko wiele dysfunkcji ma miec naczycieli :/ Kuzynka uparcie twierdzi ze to wina szczepionek...
 
Do góry