reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Charlotte21 miałam nk 27,8% -hardcore w porównaniu do innych. Do tego pai, czynnik vr, mthfr c, strasznie rozjechane cytokiny i tyle w zasadzie. Albo aż tyle. Brałam steryd 15 mg, heparynę 0,6, Aspirin cardio, glukophage 500 (bo IO, ale ciąży od 24 tc cukrzyca) i łącznie zaliczyłam 10 wlewow z intralipidu począwszy od owulacji. Skonczyłam w 16 tc.
Wczesniej miałam łącznie 2 biochem, 2 puste jaja, obumarły zarodek.
I zawsze powtarzałam, zectrzeba walczyć do końca i wiem, ze było warto ♥Zobacz załącznik 948327
Boże, CUDO ! :)
Oj dałaś mi nadzieję, że można. Czyli zbicie 19% powinno pójść szybciutko. Zobaczę jakie mi leki przepisze na kolejnej wizycie.
Ja akurat mam pakiet niedoczynności tarczycy, mutację PAI-1 no i te komórki nk. Wcześniej jedna obumarła ciąża w 10 tc, z łyżeczkowaniem. Staraliśmy się 2 lata i tutaj akurat mąż u mnie ma IO :)
Cudna kruszynka :) wszystkiego dobrego życzę :)
 
reklama
@marzycielka81 - No nieukrywam, nie jest to lekkie ani przyjemne :( Dzięki.

@justkaki - my jesteśmy w trakcie poszukiwania rehabilitantki itd. Póki co od rana jest z babcią jej siostra, ale ona ma też 86 lat więc nie ma zbyt wielu sił itd... Przykro mi, bo przez te obowiązki przy babci, pewnie odłożę znowu starania... bo jak zajdę to nie będę mogła jej dźwigać i we wszystkim pomagać... Cholernie trudna ta sytuacja :( Mam dziś doła, bo dochodzi do mnie, że może być tylko gorzej... babcia raz dla mnie jest miła, a zaraz potrafi oskarżać, że ukradłam jej albo ja albo teściowa latarkę, na przykład. Huśtawka emocjonalna totalna...
 
@marzycielka81 - No nieukrywam, nie jest to lekkie ani przyjemne :( Dzięki.

@justkaki - my jesteśmy w trakcie poszukiwania rehabilitantki itd. Póki co od rana jest z babcią jej siostra, ale ona ma też 86 lat więc nie ma zbyt wielu sił itd... Przykro mi, bo przez te obowiązki przy babci, pewnie odłożę znowu starania... bo jak zajdę to nie będę mogła jej dźwigać i we wszystkim pomagać... Cholernie trudna ta sytuacja :( Mam dziś doła, bo dochodzi do mnie, że może być tylko gorzej... babcia raz dla mnie jest miła, a zaraz potrafi oskarżać, że ukradłam jej albo ja albo teściowa latarkę, na przykład. Huśtawka emocjonalna totalna...
@Marthi nie jest łatwo. Te huśtawki nastroju najbardziej odbijaja się na teściowej pomimo że najwięcej czasu poświęca. Ale niestety taki to wiek, starsza osoba a czasem jak dziecko. Ciężko jest też z czynnościami pielęgnacyjnymi pampersy itp. Chcemy jeszcze opiekunkę znaleźć żeby chociaż przychodzila cokolwiek pomóc.
 
@marshia jaki słodziak :-) tylko miziać. Jesteś piękną mamą. No i wzorem... dałaś mi nadzieję.
Mamy wyniki kariotypu piszą że prawidłowe. W środę wizyta u Gizlera po drodze odbierzemy wyniki nasienia...
 
Dziewczyny co na zatoki? Robie inchalacje i psikam woda morska, ale glowa mi po prostu zaraz odpadnie.
Do tego 3 opryszczki mi wyskoczyly! Encorton musial mnie mega oslabic :/

@Marthi podziwiam Cie za taka chec pomocy, bo to przeciez nie Twoja babcia tylko meza.
Moja babcia tez ostatnio coraz slabiej. Ma Alzheimera i coraz mniej do niej dociera. Zyje w swoim swiecie. Jeszcze kilka miesiecy temu, kiedy bylismy w Polsce, mozna sie bylo z nia dogadac, a teraz juz raczej malo kojarzy. To smutne i straszne jednoczesnie, jak czlowiek na starosc staje sie fizycznie lub psychicznie niezdolny do normalnego zycia :(
 
Justalkaki dobrze, że już jesteście w domku
@Marthi przytulam mocno. Moja babcia dokładnie tak samo się zachowuje do mojej mamy. Dużo cierpliwości i sily

Czy któreś zrobił się skrzep przy pobraniu krwi na aptt? Jutro jadę drugi raz do labo że względu na skrzep
 
Justalkaki dobrze, że już jesteście w domku
@Marthi przytulam mocno. Moja babcia dokładnie tak samo się zachowuje do mojej mamy. Dużo cierpliwości i sily

Czy któreś zrobił się skrzep przy pobraniu krwi na aptt? Jutro jadę drugi raz do labo że względu na skrzep
mi się zrobił raz jak robiłam betę i proga, a byłam wtedy na heparynie 0,6
 
@Marthi myslalam co madrego ci napisac. Niestety zabraklo slow. Moze dlatego, ze ty to przezywasz, a ja medrkowac nie bede. Tylko chyle czola

@marshia piekne zdjecie. Wszystkie sa piekne

@marzycielka81 @dżoasia jak czujecie sie na silach to pokarzcie brzuszki. I ucalujcie ode mnie. Ach teskno mi za brzuszkiem. Nie zdazylam sie nacieszyc
 
reklama
Dziewczyny ja teraz trochę poza tematem... mam koleżankę ma 2 dzieci z taką alergią że masakra starszy 6 lat astma... mają alergie pokarmową( pszenica, ziemniaki jajka seler pora marchew pomidory ogórki cytrusy gluten) i wziewną... jest coraz gorzej. Jeżdzi po różnych lekarzach specjalistach i nic nie jest lepiej. To czym ona je karmi to poprostu płakać się chce... może macie jakiś pomysł co robić? Już jej sugerowałam immunologa ale to tylko mój pomysł. Może macie jakieś pomysly albo przypadki w rodzinie...
 
Do góry