reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Zaszlam w pierwszym cyklu starań :) Allo mialam niskie bo cos ponad 30% dlatego zielone światło tylko na 2 cykle a potem doszczepianie (czyli jedna szczepionka i znowu 2 cykle). Szczepienia mialam łączone mąż plus dawca bo tak zadecydował profesor bo podobno przy kirze AA wolniej reaguje sie na szczepionki.
Dajesz mi nadzieję :) też mam łączone szczepionki i kir AA... Czy w trakcie szczepień też próbowaliście czy raczej odpuściliście? Wcześniej łatwo było ci z zajść w ciążę? Profesor kiedy daje zielone światło ustala leki w cyklu ddo starań czy nie?
 
reklama
Dajesz mi nadzieję :) też mam łączone szczepionki i kir AA... Czy w trakcie szczepień też próbowaliście czy raczej odpuściliście? Wcześniej łatwo było ci z zajść w ciążę? Profesor kiedy daje zielone światło ustala leki w cyklu ddo starań czy nie?
W trakcie szczepień jest zakaz starania i nawet nie próbowałam bo opierdziel by był konkretny :) nie miałam problemów z zachodzeniem w ciążę :) tak na wizycie gdzie omawiane sa wyniki po szczepieniach profesor rozpisuje leki i daje recepty :)
 
Dziewczyny martwi mnie bo pierwszy zastrzyk z accofilu bolaly plecy i wszystko a dzisiaj zrobiłam kolejny i nic czy to normalne martwię się że zrobiłam coś źle.Miala któraś tak.?
 
Ostatnia edycja:
U mnie z każdym kolejnym zastrzykiem objawy ustępowały.... I u dziewczyn innych też... Więc myślę że jest ok :)
Dzięki ci kochana .Po pierwszym zastrzyku nastawiłam się na ogromny ból pleców i jajników a ku zdziwieniu nic.Robilam zastrzyk wcześnie rano po spiaczku 🙄i już miałam czarne myśli że może coś źle zrobilam.Sama sobie problemy stwarzam ale zawsze się wszystkim przejmuje 🥴.
 
Dzięki ci kochana .Po pierwszym zastrzyku nastawiłam się na ogromny ból pleców i jajników a ku zdziwieniu nic.Robilam zastrzyk wcześnie rano po spiaczku 🙄i już miałam czarne myśli że może coś źle zrobilam.Sama sobie problemy stwarzam ale zawsze się wszystkim przejmuje 🥴.
Bedzie dobrze Ty wiesz :) <3
 
reklama
Cześć dziewczyny piszę do Was z pytaniem k zastrzyki z heparyny.
Biorę fraxiparine 0.4, dziś 16T+3D i mam wrażenie, że te zastrzyki mnie uczulają.
Wiadomo miałam lepsze dni i zdarzało się, że nawet śladu nie było na brzuchu, ale ostatnio dają mi w kość te ogromne bolące guzy na brzuchu po zastrzyku. Ja już próbowałam wszystkich technik zastrzyku- trzymając fałd skóry, puszczając gow trakcie zastrzyku, masując miejsce po zastrzyku i bez masowania... Nie widzę znaczącej różnicy. Guzy nie dość, że bolą to swędzą nie do wytrzymania, kiedyś tak drapalam obszar zastrzyku, że aż rozdrapalam i krew się polała 😓 jak to u Was było? Też tak miałyście czy raczej bezobjawowo po tych zastrzykach? Jestem w niecałej połowie ciąży, a ja już mam wrażenie, że nie dam z tym rady 😟
 
Do góry