reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poronienia

Dołączył(a)
2 Lipiec 2021
Postów
6
Dzień dobry.
Chciałam zapytać czy któraś z Was zetknęła się z taką postawą ginekologa i co robić dalej.
Mam jedno dziecko, pierwsza ciąża synek urodzony 12 lat temu. Od tego czasu 4 poronienia, ostatnie 3 wciągu ubiegłych 2 lat. Pani doktor mówi żeby nadal się starać, ale że żadne badania nie potrzebne , bo jak zachodzę w ciąże to znaczy że jest ok, a poronienia są spowodowane wadą zarodka.
 
reklama
Dzień dobry.
Chciałam zapytać czy któraś z Was zetknęła się z taką postawą ginekologa i co robić dalej.
Mam jedno dziecko, pierwsza ciąża synek urodzony 12 lat temu. Od tego czasu 4 poronienia, ostatnie 3 wciągu ubiegłych 2 lat. Pani doktor mówi żeby nadal się starać, ale że żadne badania nie potrzebne , bo jak zachodzę w ciąże to znaczy że jest ok, a poronienia są spowodowane wadą zarodka.
Sugeruje zmienić lekarza. Jestem po 2 poronieniach i od razu lekarz skierował na badania plus skierowanie na genetykę. Obecnie jestem w 3 ciąży 24tydz wyniki wykazały trabofilie i robię sobie codziennie zastrzyk z heparyny. Bez heparyny nie mam szans na donoszenie ciąży.poronienia występowały zaraz na początku ciąży 6 i 8 tydz. Dziwi mnie ze kobieta ginekolog podchodzi tak do tego.
 
Dzień dobry.
Chciałam zapytać czy któraś z Was zetknęła się z taką postawą ginekologa i co robić dalej.
Mam jedno dziecko, pierwsza ciąża synek urodzony 12 lat temu. Od tego czasu 4 poronienia, ostatnie 3 wciągu ubiegłych 2 lat. Pani doktor mówi żeby nadal się starać, ale że żadne badania nie potrzebne , bo jak zachodzę w ciąże to znaczy że jest ok, a poronienia są spowodowane wadą zarodka.
Co za brak kompetencji. Zmień lekarza. Jedno poronienie moze sie zdazyc. U Ciebie tl wyglada na poronienia nawykowe.
Zmien lekarza na takiego, ktory znajdzie przyczyne.
 
Sugeruje zmienić lekarza. Jestem po 2 poronieniach i od razu lekarz skierował na badania plus skierowanie na genetykę. Obecnie jestem w 3 ciąży 24tydz wyniki wykazały trabofilie i robię sobie codziennie zastrzyk z heparyny. Bez heparyny nie mam szans na donoszenie ciąży.poronienia występowały zaraz na początku ciąży 6 i 8 tydz. Dziwi mnie ze kobieta ginekolog podchodzi tak do tego.
Ona twierdzi że jak pierwszą ciążę donosiłam to ze mną jest ok.
Biegiem do innego! Powodzenia :) W końcu na pewno się uda ❤️
Oby, Dziękuję
 
reklama
Nie poddawaj się, szukaj lekarza tak długo aż nie zajdziesz i nie urodzisz. Jeśli jesteś z Wielkopolski to mogę polecić cudownego lekarza.
Podłączam się pod temat, mogę wiedzieć jaki to lekarz o którym piszesz? Nie wiem co mój lekarz zaproponuje po 2 poronieniach. Teoretycznie wspominał o jakiś badaniach ale boje się, że na końcu stwierdzi że to przypadek i mam działać dalej. Na razie działam na własną rękę.
 
Do góry