reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poronienia

reklama
Hej. Umówiłam się do innej ginekolog. Też kobiety. Tak na szybko bo chcę zobaczyć co inny lekarz powie. Poradźcie proszę o co pytać żeby mnie nie zbyła/
 
Podłączam się pod temat, mogę wiedzieć jaki to lekarz o którym piszesz? Nie wiem co mój lekarz zaproponuje po 2 poronieniach. Teoretycznie wspominał o jakiś badaniach ale boje się, że na końcu stwierdzi że to przypadek i mam działać dalej. Na razie działam na własną rękę.
Młoda ginekolog, w sumie raczej chyba powinna być "na czasie" z diagnostyką i leczeniem. A ona twierdzi np. mam pacjentkę u której ciążę ciągnęłam na siłę i co: dziecko 3 latka i zespół aspergera. Chyba miało mnie to pocieszyć
 
Do góry