reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, czy ktoś nie doczekał miesiączki i zszedł w ciążę?

I

iizek92

Gość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was poronila i nie doczekała 1 miesiączki? Chodzi czy zaszła od razu w ciążę po poronieniu.
 
reklama
Rozwiązanie
Lekarz mówił że tak może być, miałam dziś mieć wizytę ale nie ma Wyniku Histpatu i lekarz przełożył wizytę, A już chciała bym wiedzieć czy wszystko ok.
Przy 28 dniowych cyklach test wyszedl pozytywny 4 dni przed spodziewaną miesiączką [emoji4]
Dzień przed @ mam wizytę u lekarza, ale to chyba za wcześnie żeby usg coś wykazało. Zrobię test w dniu @,chyba wytrzymam ;) chociaż zastanawiam się, czy mogę mieć jeszcze we krwi hormony z poprzedniej ciąży, minęły 3 tyg. Nie spr. stężenia beta hcg po stracie. Teraz też nie będę robiła, zle mi się kojarzy... Stawiam na test i potwierdzenie na usg. W którym tyg byłaś u lekarza? Może teraz lepiej iść jak najwcześniej... Wiem, że mam lekarza w środę, ale wiedza osoby po tym samym jest dla mnie wartościowa. Czy brałas coś w tej ciąży? Na podtrzymanie i suplementy? Dziękuję.
 
reklama
Beta może się jeszcze utrzymywać ,jeśli była na wysokim poziomie ,więc test może wyjść pozytywny ,może nie warto robić ,a beta by pokazała czy rośnie czy spada
 
Beta może się jeszcze utrzymywać ,jeśli była na wysokim poziomie ,więc test może wyjść pozytywny ,może nie warto robić ,a beta by pokazała czy rośnie czy spada
Masz rację, beta hcg była na poziomie ponad 37 tyś więc możliwe, że jeszcze coś tam jest we krwi. Czekam na wizytę u lekarza i na @. Beta hcg naprawdę źle mi się kojarzy i mnie ogromnie stresuje więc nie zrobię. Dziękuję.
Zainteresowałas mnie suplementami solgar, czy przyjmowałas foliany, czy sam kwas foliowy?
 
Mam kilka ciąż za sobą. W tym niestety kilka poronień...za kazdym razem cykle od razu miałam regularne. Raz tylko po stracie ciąży bliźniaczej beta długo sie utrzymywała...
Bralam duphaston ze względu na niski progesteron. Biorę pregna plus i foliany solgara [emoji4]
 
Masz rację, beta hcg była na poziomie ponad 37 tyś więc możliwe, że jeszcze coś tam jest we krwi. Czekam na wizytę u lekarza i na @. Beta hcg naprawdę źle mi się kojarzy i mnie ogromnie stresuje więc nie zrobię. Dziękuję.
Zainteresowałas mnie suplementami solgar, czy przyjmowałas foliany, czy sam kwas foliowy?
Kwas foliowy z wit b to było jako jedno
 
reklama
Do góry