reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Posiew moczu

Cat14

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2021
Postów
19
Hej kochane
Chciałabym zapytać czy któraś z Was "walczyła" z bakteriami w moczu?. Jakiś czas temu zwykłe badanie moczu wskazywało na liczne zmiany, ale ginekolog skierował mnie, abym zrobiła badanie na posiew. W wynikach wyszło że mam escherichia coli 10^5. Nie wiem skąd to się bierze, a tym bardziej że nie mam żadnych objawów. Miałyście taki problem z tym moczem? 😒
Pozdrawiam 🌺
 
reklama
Tak, ja też miałam, wyszło mi jakieś bakterie, ale ponoć te bakterie nie mogą pojawiać się w moczu, powtarzałam kilkukrotnie bo twierdziło laboratorium że może być źłe pobrane. Moja gin trochę zbagatelizowała, ale jak zrobiła badanie to widziała początki grzybicy, więc na to coś delikatnego dała jak na 8-9 tc, brałam jeszcze suplementy, które w 8-9tc można było brać, dużo piłam, tydzień temu robiłam i wszystko wyszło OK. i nagle udało się dobrze pobrać mocz na posiew.
 
Do góry