reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

poszukuję

Dołączył(a)
19 Listopad 2009
Postów
2
Rozwiązania
0
witam
dziś zarejestrowałem się na tym forum i trochę się plątam:-) mam na imię Krzysztof mam czteroletnią córeczkę Martusie, która od urodzenia ma zwężone szpary powiekowe.szukam dobrego okulisty z którym moglibyśmy dodatkowo skonsultować nasz przypadek.Marta jest pod stałą kontrolą okulisty jednak chciałbym poznać opinię jeszcze jednego lekarza.Chciałbym również poznać rodziców dzieci które mają tego rodzaju "defekt"
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry