reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

poszukuję

Rozwiązania
0
witam
dziś zarejestrowałem się na tym forum i trochę się plątam:-) mam na imię Krzysztof mam czteroletnią córeczkę Martusie, która od urodzenia ma zwężone szpary powiekowe.szukam dobrego okulisty z którym moglibyśmy dodatkowo skonsultować nasz przypadek.Marta jest pod stałą kontrolą okulisty jednak chciałbym poznać opinię jeszcze jednego lekarza.Chciałbym również poznać rodziców dzieci które mają tego rodzaju "defekt"

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Poszukuję staraczki z @ kilka dni po owulacji. Staramy się 19
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
M Poszukuję książki Pozytywną Dyscyplina 0-3 Roczniaki i dwulatki 0
S Poszukuję nie za dużego domu Potrzebuję porady 1
M Poszukuję ciężarnych oraz mam noworodków z Olsztyna i okolic. Olsztyn 0
A poszukuję nakładki dla chłopca na nocnik Fisher Price Ogłoszenia - Łódź 0
Nadulina Poszukuję opiekunki na weekendy dla 2tka, Czyżyny! Ogłoszenia - Kraków 0
K poszukuję jedną/dwie mamy z wózkiem Warszawa 0
Kasia Basia Poszukuję mamy do współpracy Mamy pracujące 2
P poszukuję pomocy w Katowicach Śląsk 1
aniakce Poszukuję przyszłej mamy z widocznym brzuszkiem do bezpłatnej sesji zdjęciowej. Śląsk 0
bea24 Poszukuję Mam z St Albans Mamy z UK 0
K Poszukuję mam do Program TV Jedynacy 0
J poszukuję mieszanki Nutramigen 2 Ogłoszenia - Warszawa 0
majandra Poszukuję mieszkania do wynajęcia w okolicach Służewca Ogłoszenia - Warszawa 0
MamaWiktorii Oddam/sprzedam/poszukuję Wcześniaki 36
Love Poszukuję mieszkania do wynajęcia w piasecznie, Józefosławiu , Mysiadle, Iwicznej ... Ogłoszenia - Warszawa 0
M Poszukuję kosza pod wózek Inglesina trip Ogłoszenia - Warszawa 0
S Poszukuję noworodków do sesji zdjęciowej POZNAŃ Archiwum mam lutowych'11 0
M Poszukuję: Mikołaj na imprezę dla dziecka Ogłoszenia - Wrocław 1
S Poszukuję rodziców ktorzy pomoga mi wypelnic ankiete do jutra tj 27.05.2009 Przedszkolaki 0
artur_wolinski TVP1- "Między mamami" - pilnie poszukuję bohaterów Kuchnia alergika 0
I Poszukuję kobiet, które zostały mamami na emigracji Pary międzynarodowe:-) 3
M Poszukuję sensownego dentysty dla małego dziecka w Poznaniu Zdrowe dziecko 4
el_luka Sprzedam, kupię, poszukuję.... Poznań 510
E Poszukuję przyszłych mam ze Ślaska - pazdziernik 2005 Dzieci urodzone w październiku 2005 40
kanga_aga poszukuję języka dwulatka tracy Hogg Archiwum 2 - 3 latki 0
Z Poszukuję klocków LOGO Przedszkolaki 2