reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebna krew

_Roszpunka_

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2009
Postów
15 660
Miasto
west clare :-)
dziewczyny zakładam na to oddzielny temat
może są osoby które będą mogły pomóc temu małemu dzieciątku
dane są aktyalne z dnia 11.01.2012

2-dniowy noworodek( Konstancja) pilnie potrzebuje krwi (ujemnej) AB- lub 0-
W banku krwi województwa łódzkiego brakuje tej grupy.
PROSZĘ, POMÓŻCIE! ZGŁASZAJCIE SIĘ DO PUNKTÓW KRWIODAWSTWA W WOJ. ŁÓDZKIM.
DZIĘKUJĘ!
405934_354864261193901_100000109914901_1560863_1324188567_n.jpg
 
reklama
na razie nie moge oddać:-(...


nie bede zakładac nowego watku i napisze tu:
pod koniec lutego oodajemy krew w pracy i tym razem moge oddac razem z mezczyznami(oni moga czesciej)
robimy akcje "autobus do poboru krwi" co 2mc;-)(ja co 3mc wiec oddaje co 2 raz)....oddajemy teraz krew dla mojej dalszej znajomej ale ona (na szczecie)juz coraz mniej jej potrzebuje wiec gdyby ktos miał namiary na kogos potrzebujacego BARDZO badz tez mniej bardzo (wiek nie gra roli) to marynarze ;-)chetnie pomoga ....
prosze o kontakt na priva:-)


ps dopiero teraz zobaczyłam ze jestem na forach regionalnych ....region nie ma znaczenia jestem z Gdyni
 
Ostatnia edycja:
Do góry