reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Potrzebuję porady

Blondyneczkkaa 95

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny!
Mam taki problem... I nie wiem co mam z nim zrobić. Zaczne od tego że mam już córeczkę 13 miesięczna, z mężem staramy się o kolejną dzidzie, minął rok a ciąży brak... Staramy się można powiedzieć że codziennie i nic... Okres Mam nieregularny... Z pierwszym dzieckiem nie było problemu po 3 miesiącach starania się okazalo się że jestem w ciąży... Po ilu miesiącach udało wam się zajść w kolejną ciąże??

reklama

Gannka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Może zacznij robić testy owulacyjne, ja tak robiłam bo też miałam nieregularny okres, jak się nie będzie udawać mimo że testy wyszły pozytywne chyba konieczna będzie wizyta u lekarza.

Anusiak1990

Rozwiązania
0
Witaj moja corcia ma 18miesiecy i dopiero teraz zaskoczylo karmilam piersia i do. Tej pory karmie a udalo sie w sumie po 2 normalnej miesiaczce. Ale uzywalam testow owu

Anusiak1990

Rozwiązania
0
A ja właśnie nie karmie piersią i nie karmilam...i nie wiem poczekamy jeszcze może troszkę, może za bardzo chcemy a nie wychodzi...
To też tak dziala. My faktycznie lekko wyluzowalismy w tym udanym cyklu ale robilam testy owu i podchodzilismy do tego w ten sposob ze napewno nie wyjdzie wiec pouzywajmy sobie troszke

Blondyneczkkaa 95

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witaj moja corcia ma 18miesiecy i dopiero teraz zaskoczylo karmilam piersia i do. Tej pory karmie a udalo sie w sumie po 2 normalnej miesiaczce. Ale uzywalam testow owu
A ja właśnie nie karmie piersią i nie karmilam...i nie wiem poczekamy jeszcze może troszkę, może za bardzo chcemy a nie wychodzi...

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry