reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady :(

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
30 Listopad 2021
Postów
2
Otóż krótko opisze swoją sytuację. Ostatni stosunek z penetracja penisa w środku pochwy miał miejsce 15 tygodni temu, tak dobrze napisałam 15 tygodni temu, od tego czasu do dnia dzisiejszego „zabawialiśmy” się poprzez petting jednak te sytuacje raczej wykluczam ze względu na to ze uważaliśmy i jakoś nigdy nie było macanek bezpośrednio zaraz po wytrysku partnera a tym bardziej wytrysku na mnie ciało, po za tym w ciąże z palca się raczej nie zachodzi, a przeniesienie plemników w taki sposób jest mało realne. Ogólnie od tej sytuacji miałam 3 miesiączki każda z nich była spóźniona a ja po każdej z nich wykonywałam test ciążowy za każdym razem wynik pokazywał jedna kreskę a ja w celu „wywołania” miesiączki brałam gorące kąpiele i jakieś polopiryny, okres przychodził po 3-5 dniach od planowanego terminu. Był dosyć obfity ze skrzepami. Jednak jakoś to mi nie daje spokoju teraz zauważyłam jakieś zaokrąglone powiększone podbrzusze kiedy przyciśnie koło pępka wyczuwam jakieś zgrubienie panikuje ze to może być płód.. ale z drugiej strony raczej dziecka nie da się przesunąć to w górę to w dół.. często oddaje mocz czytam rozne fora co mnie jeszcze bardziej nakręca i schizuje. Dlatego tez nawet w ostatni czwartek wykonałam kolejny test ciążowy próbka była z porannego moczu i poniżej wrzucę rezultaty jakie uzyskałam. Niby okresy były, negatywne testy również a ja chyba podpadłam w ciąże urojoną. Wiem ze może to trochę absurdalne pytanie i głupie, ale prosze o odpowiedz czy te wielokrotnie wykonywane testy mogą się mylić ? Czy mogę być w ciąży a testy tego nie wykryły ? Z góry dziękuje i pozdrawiam
P.S. Załączam te dwa testy jeden o czulosci 10 drugi 25mIU/ml
 

Załączniki

  • 1D53A0BF-D926-49F6-A588-30D9787B9331.jpeg
    1D53A0BF-D926-49F6-A588-30D9787B9331.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 195
reklama
Oba testy są negatywne. Na spokoju głowy możesz zrobić betę by mieć 100% pewności, że nie jesteś w ciąży.
Wizyta u ginekologa też nie zaszkodzi skoro cykl Ci się rozregulował a miesiączka zmieniła formę, warto się przebadać
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry