reklama

Potrzebuje psychologa...

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez Anitt, 16 Maj 2007.

1. Anitt

Anitt Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny mecze sie, prosze o pomoc.
    Chcialam wam wszystko opisac, poprosic o rade lub opinie ale gubie sie sama w tym wszystkim, nawet nie wiem od czego mialabym zaczac...
    Mieszkam w Anglii, wiec nie mam mozliwosci pojscia do polskiego psychologa, a tak bardzo tego potrzebuje...
    Moze polecicie mi jakiegos psychologa, z ktorym bede mogla porozmawiac przez telefon, moze jest wsrod nas jakas studentka psychologii, ktora chcialaby sprobowac swoich mozliwosci...
    Potrzebuje rozmowy, a nie mam z kim... Wszystko w srodku boli, jest tyle rzeczy do powiedzenia a nie mam komu, jest tyle lez do wylania, a nie ma sily... Pogubilam sie i chce sie odnalezc, ale wiem ze sama nie dam rady...
    Pomozcie prosze.

2. m_ktosia

m_ktosia Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    anitt przykro mi ze masz takie smutne klimaty,
    najlepiej zacznij od poczatku, moze wejdz na watek DEPRESJA https://www.babyboom.pl/forum/relacje-rodzinne-f30/depresja-7524/index10.html
    dziewczyny na pewne cie wysluchaja i poradza :tak:

ja zadnego psychologa co by chcial wolontaryjnie pomagac nie znam od tego sa przyjeciele, telefony zaufania i takie forum jak u nas, a tak to trzeba placic, chyba ze przez kase chorych sobie zalatwisz,

pozdrawiam i sle ciepla energie:cool2:

3. reklama
  4. KINDZIA100

KINDZIA100 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ANITT nie jestem psychologiem,(a mialam byc)ale wiem ze umiem sluchac,potrafilam pomoc moim przyjaciolom,tylko najgorzej pomoc sobie.Jesli miala bys ochote chetnie porozmawiam z Toba,np skype.
    pozdrawiam Kinga.

5. fogia

fogia Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anitt nie jestem psychologiem ale zwyczajną 27-letnią dziewczyną, która już trochę w życiu przeszła. Być może będę mogła Ci pomóc.

6. Anitt

Anitt Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny dziekuje Wam bardzo, wiedzialam ze na tym forum znajda sie pomocne dusze.
    Fogia Twoj numer gg juz zapisalam, Kindzia, jesli mozesz to podaj skype, albo ja podam swoj: anita.i.przemek.
    Napewno sie odezwe, dziekuje!

7. KINDZIA100

KINDZIA100 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ANITT znalazlam Cie na Skype.Tzn pokazuje mi Irlandie i UK.Ktora to TY??
    Moj Skype to mollletje (3xL) to nie blad) albo szukaj Kinga Deventer.
    Czekam na kontakt z Toba i powodzenia

8. KINDZIA100

KINDZIA100 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moje gg 1255187

9. RENIFER_24

RENIFER_24 M-X'07, W-IX'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hey Anitt... Nie Wiem Czy Juz Twoje Problemy Minęły Czy Nie... Ale Pociesze Cie Ze Nie Jestes Sama Z Problemami Na Swiecie... Wiem Ze To Nie Jest Zadne Pocieszenie, Ale Ja Tez Mam Mnóstwo Problemów - Ze Wszystkim... Jak Bedziesz Miała Chwile - Napisz Pogadamy

10. reklama
  11. trenerka

trenerka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,

Jestem trenerem rozowju osobistego.
    - doradztwo życiowe
    - rozwiązywanie problemów
    - pracaz afirmacjami
    - budowanie pewności siebie
    - pomoc w realizacji celów