reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje psychologa...

Cześć dziewczyny!
Jeżeli potrzebujecie porad psychologa to z czystym sumieniem polecam i przesyłam wam link do strony dr Kuźmickiego: UNUS MUNDUS - C.G. Jung - Psychologia Analityczna - psychoanaliza - nieświadomość - archetyp - mit - symbol - e-Konsultacje
Jest naprawdę zaj...ty, doświadczony i co ważne dla mnie (i myślę dla każdego kto potrzebuje pomocy pomaga). Obecnie też mieszka za granica więc wie jak to jest na obcej ziemi i prowadzi konsultacje przez skypa, maila z tego co wiem to nawet jak się go poprosi to przez tel też można. Jeżeli po pierwszej rozmowie lub wymianie maili uzna ze niestety ale przy danej sprawie potrzebny jest kontakt osobisty a nie mieszkacie w jego okolicy mówi wam to i nie ciąnie kasy. A i bym zapomniała (1 porada za darmo) :-)) Trzymajcie się :-*
 
reklama
witam czy mogłby ktos mi doradzic jak przekonac swojego partnera do dzieka?? marze o ciazy od 1 roku i ciagle nie moge sie go doprosic tak bardzo mi na tej ciazy zalezy
 
Polecam panią psycholog z Centrum Psychoterapii Systema. Co prawda nie udziela porad za darmo, ale jest na prawdę niedrogo. W Centrum można też znaleźć poradnię online. Korzystałam z kontaktu mailowego z panią psycholog. Jestem zadowolona. Przekonała mnie też do siebie i umówiłam się na spotkanie w realu. Nie żałuję. Poradnictwo online może odbyć się w różnej formie. Pani psycholog odpowiada szybko, wystarczy wypełnić krótki formularz. Jej strona to Centrum Systema
 
ira-irl no cóż, jeżeli go będziesz ciągle gnębić o dziecko to tym bardziej będzie oponował, po pierwsze musisz trochę odpuścić niestety, rozumiem że pragniesz dziecka ale chyba macie jeszcze trochę czasu, w końcu mąż może dojrzeje do tej decyzji w końcu to nie decyzja o kupnie szczeniaka, może boi się odpowiedzialności itd. musicie zacząć ze sobą szczerze rozmawiać, to podstawa, ale tak aby nie poczuł się atakowany przez ciebie znowu o dziecko, on musi wiedzieć że szanujesz jego decyzję i nie będziesz go naciskać, ale chciałabyś wiedzieć jakie są jego pobudki, co o tym myśli i czy jest jakaś nadzieja w przyszłości. Jeżeli nie będziesz go naciskać i pozwolisz powiedzieć "nie", jest większa szansa że w końcu sam do ciebie przyjdzie. Absolutnie nie staraj się zajść w ciąże bez jego wiedzy. Dziecko to naprawdę poważna decyzja i nie powinnaś jej podejmować sama, w końcu oboje będziecie rodzicami. Pamiętaj też aby stanowczo mówić o swoich oczekiwaniach, tzn. że chcesz jednak dziecka, jeśli nie teraz to ok możesz poczekać, ale nie całe życie, masz do tego prawo i on powinien zdawać sobie z tego sprawę, nie da się żyć w związku w którym jedna strona chce potomstwa a druga absolutnie nie!!!

UPS. Ojejku, dopiero teraz zobaczyłam że twój post jest sprzed 4 lat, więc pewnie już nieaktualny :-( no trudno jednak nie będę go usuwać, być może komuś się przydadzą moje wypociny .... ira-irl jeśli jesteś jeszcze na BB to daj koniecznie znać jak się sprawy mają :-) pozdrawiam.
 
Ja niedawno skorzystałam z usług psychologa (dla zainteresowanych psycholog kraków) ponieważ nie radziłam sobie ze śmiercią mamy. Uważam, że nie należy wstydzić się pomocy - mi te wizyty pozwoliły stanąć na nogi.
 
Do góry