reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy mamuś czerwcowych :) Wątek mobilizacyjny

Sylka ja lykalam przez cala ciaze i okres karmienia piersia a teraz akurat zaniechalam i tylko dzieciakom daje jak mi sie przypomni (no bo to w sumie to samo co nasz tran ):-)
W Ameryce wogole jest na to moda bo mozna kupic niemal wszystko wzbogacane w omega 3: chleb, jajka, soki itp.
 
reklama
w Angli tez!...staram sie wybierac te produkty:sorry: skoro mamy byc silniejsi, madrzejsi, ladniejsi i mnie chorowac:eek:

malej podaje omega 3 i 6 +witaminy:tak: niedawno widzialam, ze w Polsce reklamuja ten syrop
 
Ja akurat nie przytalam...ale juz wiesz pazokcie obrzarte:szok:pyty musze wymoczyc,pomalowac...wlosy pofarbowalam-jedno dobre...zaczelam balsamu unikac....lenistwo...skora przesuszona....a idz pan w pipeeeeeeeeeeeeeee....kurde inni maja terminow wiecej niz ja w tygodniu sie wyszczam na takie przyjemnosci....sluzba biega-co pani zje,czego sie pani napije...achhh co ja w zyciu zle zrobila.?
 
reklama
Do góry