reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

no wlasnie dukanowki?jak tam?
Malpko - widze, ze niezly poczatek, tak trzymac!


u mnie cos ostatnio zastoj, ale tez brak zapalu i za duzo slodzika chyba uzywam...ale osiagnelam wage sprzed ciazy, wiec teraz moze byc trudniej...prawie 7 kg poszlo, jeszcze porzadne 4 i bede mogla zaczac 3 faze!!!!!!tesknie za czekolada....
 
reklama
A ja na dukana miałam przejść ale słyszałam, że to bardzo wyniszczająca dieta, było o tym w jakimś programie niedawno. Dlatego nie można ćwiczyć bo organizm jest osłabiony. Nie wiem ile w tym prawdy ale pozostaję przy MŻ :) Tylko cholercia z ćwiczeniami gorzej bo ćwiczę z Maksem na ręku ;)

No wklejam tu mego posta bo sie pierdykłam i w inny wątek wkleiłam ;)
 
alcia, gosiunia dzięki !!!:-D póki co trzymam się dzielnie, zobaczymy co będzie dalej:-p
łał kredka gratulacje!!!! ja mam wielką nadzieję, że również osiągnę taki wynik bo od marca do roboty a wcisnąć się w ciuchy nie mogę:-(wszystko byłoby jeszcze do przyjęcia ale mam taki wielki brzuch że w ramionach i cyckach mi odstaje a na brzuchu dopiąć się nie mogę obwód równy z biodrami!!!!:crazy::angry:jak nie wiekszy przez te lejące boki!!
 
hej
ja przez cały styczeń 7 kg mniej czyli w pierwszy miesiac, nie duzo:( no ale już kolejne 1,5 zleciało tak więc 8,5 mniej, waże 69,5 kg,wkońcu wskoczyło na 6 z przodu, jeszcze koło 15 i będzie git :D heheheh długa droga przedemna, znudziła mnie ta dieta, nie wiem już co jesc, na mięso patrzec nie mogę, ciągle pieke jakieś ciasta żeby przezyc, ostatnio odkryłam deser bakomy satino 0% tłuszczu i cukru więc jem żeby nie kusiło co innego. Dałam sobie czas do czerwca do moich urodzin. Patrze na siebie i różnicy nie widzę:(

gaju tak było o diecie w między kuchnią a salonem, swirnięta dietetyczka która chce wszystkim na dukanie naładowac warzywa w niedożywione mózgi. porażka co ona tam wypowiadała;/ ja bym jej opinią się nie kierowała, i tej prowadzacej też tej w okularach bo to kolezanki prowadzą razem w tvn style program, cos tam gotują, ostatnio oglądałam.
Zresztą kazda dieta jest nie zdrowa, tzn. nie liczac tej gdzie jemy wszystko.
ale to tylko moja opinia i nie kaze nikomu się nią kierowac :)
zresztą nie wiem co bardziej nie zdrowe, dieta na której jemy użo, ijemy mięsko i warzywa, czy obtłuszczone organy, serce żyły, fuj, ale tu nie mówie o szczupłych osobach co maja pare kilo więcej, tylko np. o sobie - ja npo porodze ważyłam 90 kg, przy wzroscie 164 okolo, tyle mam w dowodzie :D tak więc chyba rozumiesz o co mi chodzi :)

gosiunia dzięki za kciuki :):***

edit. wkradł się błąd :) 164 cm wzrostu :) a nie 154. Już poprawiam
 
Ostatnia edycja:
guusia świetnie ci idzie, ja też powoli czuję sie znużona miesem a serek wiejski i chudy twaróg zbrzydły mi , dziś tortilla z mielonym z indyka bo jestem na samych P. ja jeszcze muszę tak ok 10 ale chciałabym lepiej ale i tak to do wakacji potrwa
ten deser bakomy to jakie ma specyficzne opakowanie???
 
kredeczko właśnie zjadłam ten deser, i oblizuje łyzeczke bo małoooooo...! ten deserek wyglada jak zwykłe satino z bakomy tylko jest bez bitej smietany na górze, opakowanie takie samo, i na niebieskim tle wielkie 0% , nie trudno go zauważyc, nie jest tak dobry jak zwykłe satino , no ale.... kosztuje 1,19 :D ja kupuje go w leclerc ale pewnie w kauflandzie, tesco itp. będzie.

a tą tortille jak robisz? ja raz próbowałam zrobic nalesnika w mikrofali i mi nie wyszły bleee... zresztą nawet się nie upiekly, a zjadłabym
a wczoraj robilam takie placuszki-racuszki- ok są, no wiadomo nie to co normale, ach narzekam już chyba.
ja nie mam pomysłów już co jesc, najchętniej jadłabym jajka na okoo bo mi najbardziej samkują, i nie lubie dni z warzywami, bo przestały mi smakowac;/ namiętnie tylko piekę bułeczki dukanowe, tych mogłabym zjesc tonę, no ale dozwolona 1 :D
 
dukanowe bułeczki tez mi zbrzydły, ja dziś zgrzeszyłam kupiłam sobie zwykły deser jogurtowy- a co tam raz mogę .
a to przepis na tortille ja dałam wiecej zmielonych otrębów tak z 9 łyżek
Forum diety dr Dukana • Zobacz temat - tortilla
dni z warzywami sa trochę monotonne ale wczoraj robiłam pomidorową z lanymi kluskami- mój wymyślony przepis pucha pomidorów bez skóry do gara dodaje wegety i przyprawy do smaku potem siup blenderem na gładko i do tego kluski - a robie je z 1 jajka 2 łyżek stołowych mazeiny - skrobii kukurydzianej i 2 łyzek zmielonych otrąb mieszam to i wlewam na gotująca zupke , potem chlup do miseczki i dodaję troche serka 0% i pychotaaaa
 
reklama
kredeczko dzięki za przepis :*
co do kluseczków ja nie zjem, bo jakoś się brzydze kluseczków, kojaża mi się jak ciocia mi takie w rosole kazała jesc a były obrzydliwe:D wiec u mnie kluseczki odpadają niestety, choc widziałm przepis na takie hm...kopytka czy pyzki ale nie wiem, bo jak wyjdą takie lane niekształtne to nie zjem :D
 
Do góry