reklama

powrót do formy

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2010' rozpoczęty przez dorotka.1, 11 Wrzesień 2010.

1. dorotka.1

dorotka.1 doube mamy 06.07,09.10

Przyjechałam ze szpitala i z nadzieja zaczęłam przymierzać spodnie:zawstydzona/y:niestety wszystko utkneło na poziomie tyłka...
    tzn w spodnie w ,ktorych smigalam w ciazy wchodze,ale z reszta ,narazie do nich nawet nie podchodze
    pomimo moich 8kg,do idealu zostalo mi jeszcze 3 kg
    jak wam idzie powrót do formy?
    czy któraś weszła w swoje ciuchy sprzed ciązy?

kupilam pas poporodowy i dopoki w nim chodze brzucha nie ma,ale w 15 min po zdjeciu flak wisi spowrotem
    w ramach samozaparcia zaczelam dzis cwiczyc brzuszki

stąd pomysl tego wątku,aby razem wspierac sie w dochodzeniu do wygladu mega laski:-D;-)

2. wstretnamalpa

wstretnamalpa Zadomowiona(y)

ja wyglądam tak samo jak w ciąży!!! masakra- chyba nigdy nie schudnę i będę miała brzuch jak słonica!!!od idealnej wagi dzieli mnie 20 kg!!!

3. reklama
  4. Angelus3376

Angelus3376 Mama Natana&Jordana&Wiki

Mnie do wagi sprzed ciąży zostało jeszcze 2 kg, ale do ideału z 10-12kg:szok:, bo jeszcze przed ciążą miałam ok.10 kg za dużo! W ciuchy sprzed ciąży też wchodzę, choć ciasno i niestety brzuchol też mi wisi, a nigdy go nie miałam, ale starość nie radość i nie wiem czy tym razem skóra wróci do formy:confused2:. Tylko,że jakoś słodyczom oprzeć się nie mogę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, a mój P. chyba na złość codziennie przynosi coś słodkiego do domu.
    Dorotka, a nie za wcześnie na ćwiczenia??? Ja też czuję się dobrze i chętnie zastosowałabym sobie jakąś sesyjkę brzuszków czy rowerkową, ale kiedyś czytałam,że macica kurczy się ok.6 tygodni i nie wolno w tym czasie ćwiczyć,bo można jej w tym przeszkodzić.

Ostatnia edycja: 11 Wrzesień 2010
  5. calineczka27

calineczka27 Fanka BB :)

Brzuszek schodzi ale waga nie wiem gdzie to jest ale brakuje do tej sprzed ciązy 6kg

6. skrzat910

skrzat910 żyje dla nowego życia

Brzuszek tak sobie schodzi ale spodnie nawet zaczynam sie wciskać.

7. Saraa

Saraa Fanka BB :)

W spodnie sie wcisnelam, ale blizna po cc boli jak ja tak mocno sciskam haha. Brzuszek jeszcze jest ( i tu musze przyznac , ze przy drugim porodzie ta obkurczajaca sie macica strasznie bolala). Do wagi sprzed ciazy zostalo mi jeszcze 3 kg do zrzucenia do idealnej wagi 5 kg.
    Co do cwiczen to w drugiej dobie po cc przyslano mi w szpitalu fizjoterapeltke i ta od razu zemna cwiczyla miesnie brzucha, rowerki, nozyce itp.. Szkoda , ze teraz nie mam na to czasu.

8. gaja23

gaja23 multimama '02 '06 '10

ja obecnie mam 1,5 kg niej niz przed ciążą :0

9. skrzat910

skrzat910 żyje dla nowego życia

A co używacie na brzuszek do ujędrnienia?

10. reklama
  11. karolinkare

karolinkare Fanka BB :)

mnie do wagi przed ciaza zostalo okolo 5kg :) w spodnie wejde ale nie zapne bo brzuszek i rana po cc

12. Kasiona

Kasiona Fanka BB :)

ja do wagi sprzed ciazy praktycznie wrocilam, jeszcze 1kg, ale brzusek mi zostal i nie dopinam sie w sponie jeszcze.. jednak dla mnie najgorsze sa rozstepy z ktorymi walcze :) polecam peeling z kawy na ujedrnienie brzuszka rewelka!

Poleć forum