reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

dorotka.1

doube mamy 06.07,09.10
Dołączył(a)
20 Grudzień 2006
Postów
7 297
Miasto
centrum pl
Przyjechałam ze szpitala i z nadzieja zaczęłam przymierzać spodnie:zawstydzona/y:niestety wszystko utkneło na poziomie tyłka...
tzn w spodnie w ,ktorych smigalam w ciazy wchodze,ale z reszta ,narazie do nich nawet nie podchodze
pomimo moich 8kg,do idealu zostalo mi jeszcze 3 kg
jak wam idzie powrót do formy?
czy któraś weszła w swoje ciuchy sprzed ciązy?

kupilam pas poporodowy i dopoki w nim chodze brzucha nie ma,ale w 15 min po zdjeciu flak wisi spowrotem
w ramach samozaparcia zaczelam dzis cwiczyc brzuszki

stąd pomysl tego wątku,aby razem wspierac sie w dochodzeniu do wygladu mega laski:-D;-)
 
reklama
ja wyglądam tak samo jak w ciąży!!! masakra- chyba nigdy nie schudnę i będę miała brzuch jak słonica!!!od idealnej wagi dzieli mnie 20 kg!!!
 
Mnie do wagi sprzed ciąży zostało jeszcze 2 kg, ale do ideału z 10-12kg:szok:, bo jeszcze przed ciążą miałam ok.10 kg za dużo! W ciuchy sprzed ciąży też wchodzę, choć ciasno i niestety brzuchol też mi wisi, a nigdy go nie miałam, ale starość nie radość i nie wiem czy tym razem skóra wróci do formy:confused2:. Tylko,że jakoś słodyczom oprzeć się nie mogę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, a mój P. chyba na złość codziennie przynosi coś słodkiego do domu.
Dorotka, a nie za wcześnie na ćwiczenia??? Ja też czuję się dobrze i chętnie zastosowałabym sobie jakąś sesyjkę brzuszków czy rowerkową, ale kiedyś czytałam,że macica kurczy się ok.6 tygodni i nie wolno w tym czasie ćwiczyć,bo można jej w tym przeszkodzić.
 
Ostatnia edycja:
W spodnie sie wcisnelam, ale blizna po cc boli jak ja tak mocno sciskam haha. Brzuszek jeszcze jest ( i tu musze przyznac , ze przy drugim porodzie ta obkurczajaca sie macica strasznie bolala). Do wagi sprzed ciazy zostalo mi jeszcze 3 kg do zrzucenia do idealnej wagi 5 kg.
Co do cwiczen to w drugiej dobie po cc przyslano mi w szpitalu fizjoterapeltke i ta od razu zemna cwiczyla miesnie brzucha, rowerki, nozyce itp.. Szkoda , ze teraz nie mam na to czasu.
 
reklama
ja do wagi sprzed ciazy praktycznie wrocilam, jeszcze 1kg, ale brzusek mi zostal i nie dopinam sie w sponie jeszcze.. jednak dla mnie najgorsze sa rozstepy z ktorymi walcze :) polecam peeling z kawy na ujedrnienie brzuszka rewelka!
 
Do góry