reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poza granicami kraju- czyli Marcjanki tu i tam :)

juz jestesmy 4 lata i w home office tez tyle samo ale nigdy sie benefitami ssie nie interesowalismyi temu nic na ten temat nie wiemy a poza tymzawsze myslelismy ze musisz miec strasznie male zarobki a tu sie okazuje ze wcale nie jest tak zle a i do wtc musielismy miec lat skonczone a to dopiero teraz mamyw tym roku i ja i waz r.1985
 
reklama
juz jestesmy 4 lata i w home office tez tyle samo ale nigdy sie benefitami ssie nie interesowalismyi temu nic na ten temat nie wiemy a poza tymzawsze myslelismy ze musisz miec strasznie male zarobki a tu sie okazuje ze wcale nie jest tak zle a i do wtc musielismy miec lat skonczone a to dopiero teraz mamyw tym roku i ja i waz r.1985


haha, a nie maz?
 
ale my np nie mamy WTC,a mamy CHTC...
Nie wiem Masala,szczerze mowiac,ale na pewno dodaja nowego czlonka rodziny,bo my tak mielismy rozpracowane...A w CHTC prognozujesz ile zarobisz...wiec mozesz dac kwote mniejsza..no bo bedziesz miala mniej.. tak jak Anoli pisze :)

Mozesz Anoli placic przez PayU - Twoje płatności online! - Strona główna placic,ale nie zawsze sie oplaca...czesto tez nie chca wysylac.
Ja w pl mam konto w ING darmowe, wplacam czasami w UK na paypal,przelewam za darmo na polskie konto i gdy np chcialam kupic mamie kwiaty na dzien matki to w taki sposob...

Dobry pomysł, mam konto na paypal-u ale co to znaczy wpłacac na paypal:confused: oświec mnie prosze:zawstydzona/y:

Licza,ale nigdy sie nie ma maternity 100%. i zalezy czy jestes na SMP czy MA...

Nie wiem jak jest na SMA ale ja pobierałam MA i nie liczyli nam tego ani do WTC ani do CHTC. Mój dochód zawsze był zerowy na decyzji:tak:

no dobra, to juz cos wiem:) Dziekuje:)) Od poczatku stycznia zaczynam dzialac...

Powodzenia:tak:
 
dziewczyny mam takie pytanie...macie jakies dobre namiary na jakiegos dobrego sprzedawce z ebay.uk kto by mial jakies fajne rzeczy bo tak kupowac od kazdego po jednym to ciagle koszty przesylkowe itak sobie pomyslalam ze moze wy macie jakiegos wyprobowanego z wieksza iloscia towarow do sprzedania?- skoro macie wieksze doswiadczenia dzidziusiowe niz ja...z gory dziekuje ;-)
 
Buziaku, jesli mam byc szczera, to w UK nie oplaca kupowac sie tak bardzo jak no w pl na allegro. czesto sa i w mothercare przeceny, i w babies'r'us.. I nawet w zwyklych dzieciecych sklepach ceny sa podobne...
 
dokladnie, albo i o wiele tansze :) W mothercare juz powoli obnizaja ceny i do tego jesli zamowisz powyzej 30 funtow to przesylke masz za free :)
I fotelik Maxi cosi maja juz za 100 funtow :)
Mam nadzieje, ze po swietach bedzie duzo fajnych promocji :)
 
no my wlasnie chcemy kupowac rzeczy po swietach jak beda te wszystkie wyprzedaze poki co to w m&s kupowalam on line ale czekam i czekam i jakos nic nie dochodzi:( lookne na babies'r'us bo tam to jeszcze nie zagladalam:nerd:... a ja mam z pracy duzo gift cadrs od moich membersow z klubu do mamas and papas ale tam troszke droga tak na moje oko:baffled:
 
reklama
Do góry