reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajm się :)

Hej, jestem Marta, mama 5 letniej Igusi. Z tatą Igi rozstaliśmy się 2 lata temu.

Druga, obecna ciąża, jest z moim wymarzonym partnerem, niestety nie znamy dokladnej daty porodu, troszkę jest za wcześnie a ja byłam rozlegulowana po tabletkach. Po dacie ostatniej miesiaczki ( poodstawiennej ) wyszlo 31 października, ale kobiecym przeczuciem obstawiam listopad ( lekarz też tak sądzi).Myślę ze dalsze wizyty u lekarza rozwieją wątpliwości.

Pracuję jako instruktor jogi i pilatesa, nie przerywam pracy, jako, że dobrze się czuję. Mam również zajęcia z brzuchatkami :)

mam nadzieję że pozostaniemy w tym samym składzie, albo że nas przybędzie ;) tego wszystkim życzę :)

Całusy!
 
reklama
Witam, mam na imię Kamila, mam 35 lat, jestem mamą 9 -latka sierpniowego i babyboomowego, sierpniowe mamy z 2006 roku towarzyszyły mi całą ciążę ;) teraz melduje się na listopadówkach - termin na 2 listopada, ja też jestem dziecko listopadowe z 7 listopada więc wiem co was czeka z takim skorpionikiem ;) :-D
 
I ja! :) Jestem Milena, mam 26 lat, jestem mamą trzylatka (listopadowy). Teraz staramy się z Mężem o drugie dziecko :)
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny, jestem Magda mam 29 lat, to moja pierwsza ciąża po 4 latach starań... być może urodzi się nam mały patriota/patriotka - 11.11.15 ;)
 
Joasia 26 lat :) jestem mamą 8-smio miesięcznej gwiazdy Nadii:) teraz czekamy na kolejny skarb który prawdopodobnie urodzi się 4 listopada:-)
 
Hej, jestem Asia, mam 34 lata, na BB jestem juz od 6 lat. Mam dwoch synkow, grudzien 09 i wrzesien 12 :)
teraz bedzie listopadowy maluch, po cichu znow liczę na synka :D
 
cześć, jestem Ina, mam 30 lat, pierwsza ciąża, i chyba urodzę w okolicach swoich 31 urodzin (20 listopada).
Lotka, to chyba mamy podobny termin z Toba :)
 
Czesc. Jestem Monika. Nie chce się za bardzo cieszyć, ale mam nadzieje że w listopadowe urodziny mojego męża spędzimy we trójkę :) Mam 25 lat i był to nasz 5 miesiąc starań. :)
 
reklama
Do góry