reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

reklama
hej, witam was dziewczyny!
Mam na imie Gosia, pochodze z Warszawy, tu pracuje, a teraz gdzies od prawie czterech lat mieszkamy z mezem w Pruszkowie. Pracuje jako grafik w agencji reklamowej, a od 11 tygodni czekamy na dzidzie, ktora pojawila sie w momencie kiedy przestalismy juz o tym marzyc. Podobno tak jest, ze kiedy bardzo sie czegos pragnie to nie wychodzi, a teraz jestesmy bardzo szczesliwi i niecierpliwie czekamy do pazdziernika.
Pozdrawiam wszystkie niecierpliwe przyszle mamusie...
 
Witam wszystkie mamusie, których nie miałam okazji powitać wcześniej. I gratuluję :)
 
Witam!! Ma na imię Małgorzata mam 22 lata. Jestem studentką Puławskiej Szkoły Wyższej, studiuję marketing i zarzadzanie. Obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim, a wczesciej pracowałam jako pracownik biurowy w pewnej małej firmie. Od prawie 3 miesięcy jestem szcześliwą mężatka a za 1,5 miesiąca zostanę po raz pierwszy Mamą ;)
 
wchodzę na forum październikówek od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz zauważyłam wątek poznajmy się. Szybko więc się poprawiam i piszę parę słów o sobie. :)
Jestem Jagoda, mieszkam w Rybniku, do 1 grudnia mam 28 lat :p.
Z zawodu jestem ekonomistką, studia skończyłam już kilka lat temu i prowadzimy z mężem małą firmę rodzinną zajmującą się pisaniem progamów do obsługi baz danych, budowaniem stron www oraz obsługą informatyczną firm. Jesteśmy małżeństwem od ponad 3 lat (pobraliśmy się w 2003 roku pierwszego dnia lata), a znamy się od 8.
O ciąży dowiedziałam się 13 marca, choć wcześniej ja ( a głównie mąż) mieliśmy przeczucia, że w moim brzuszku ktoś zamieszkał. Tak jak większość z Was popłakałam się ze wzruszenia i szczęścia gdy się dowiedziałam. A teraz wg ostatniego usg wychodzi na to, że rodzicami zostaniemy 27 października :). Pozdrawiam wszystkie Październikówki :).
 
reklama
Bluebery - mimo iz nie mieszkam obecnie w Polsce to jeszcze 4 lata temu mieszkalam w Zorach, czyli prawie bylysmy sasiadkami (obecnie odwiedzam tam moich Rodzicow).
Ja tez sie jeszcze nie przedstawialam - a to juz moj raczej ostatni dzien na forum (potem bede tylko juz sporadycznie), od poniedzialku juz ide na tzw "czas ochronny przed porodem", ktory planowo mam 7 pazdziernika, ale lekarz mowi zawsze "kto to wie". Obecnie mam juz skonczone 29 lat, spisuje juz (lub dopiero) swoj doktorat i rowniez razem z mezem mamy takie same zawody. W niebie mamy juz naszego Ukochanego Aniolka, ktorego zawsze nosze w moim serduszku a teraz czekamy na naszego Syneczka.
 
Do góry