reklama

Poznajmy Sie!!

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez toola, 25 Lipiec 2007.

1. toola

toola Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No jest nas juz tak duzo ze mozna sie pogubic, proponuje wpisac tu siebie i napisac cos o sobie w kilku zdaniach.

No to moze zaczne od siebie :-D mam na imie Ola, pochodze z Bdgoszczy, mam meza Macka i coreczke Krysiunie ktora ma juz 14 meisiecy, ale mazy mi sie jeszcze 2 dzieci, ale nie wiem czy dam rady :-p. Mieszkalam w swoim krotkim zyciu tez w Zielonej Gorze gdzie studiowalam informatyke i w Giessen(Niemcy) gdzie bylam na stypendium, pol roku mieszkalam w Londynie gdzie wpadlam na te SUPERANCKIE forum :tak: teraz wywialo mnie do Almere(Holandia) :sorry2: Zajmuje sie calymi dniami moja kochana coreczka a po nocach pracuje bo wlasnie zaczelam pisac doktorat :-D
    Lubie plywac, jezdzic na rowerze i zeglowac, slucham glownie rocka i troche klasyki. W wolnych chwilach czytam ksiazki najbardziej lubie Umberto Eco, (tylko teraz na hobby nie mam chwilowo czasu), a od tygodnia cwicze w domu 'pilates', no nie wiem to chyba wszystko co o mnie :happy2: teraz Wy,

2. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam na imię Kasia.pochodze z Gorzowa Wlkp, przez 5 lat studiów mieszkałam w Zielonej Górze, gdzie ukończyłam resocjalizację.
    Mam synka Roszka i wspaniałego narzeczonego Bartosza (nasz ślub odbędzie się 18 sierpnia tego roku).
    Uwielbiam książki i film, taniec i też (tak jak Ola ) trochę ćwiczę (jak Rochu da mi moment) ostatnio dorwałam odmianę pilatesu, Stripilates:tak:, spokojny workout ( w sam raz dla kogoś z połamanym palcem;-)).

3. reklama
  4. Joanna_Z

Joanna_Z Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkich

Mam na imie Asia prawie 30 na karku ;-)pochodze ze Szczecina, od 3 lat z mezem mieszkamy w UK dokladnie w Maidstone, mamy 9 miesieczna wyczekana coreczke Maye. Z wyksztalcenia jestem finansista a z zamilowania instruktorka fitness choc na to drugie za duzo czasu to juz nie mam. Wlasnie szykuje sie do powrotu do pracy.

5. dyniówka

dyniówka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,
    mam na imie Ania, miesiąc temu stuknęło mi 26 latek
    W Londynie jestem od 19 dni razem z prawie poltorarocznym synkiem Mackiem i mezem
    Do tej pory mieszkalam w Krakowie, gdzie sie doktoryzowalam z geofizyki-mam ambitne plany dokonczyc doktorat tutaj
    Bardzo mi tu samotnie dlatego wynalazlam forum
    Uwielbiam jazde konna-musze się tu z tym jakos zorganizować :)
    poza tym lubie pichcić i piuec a potem się paskudnie obżerać :)

6. czarnula83

czarnula83 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to teraz ja :)

Mam na imie Ela.
    Jestem z Białegostoku a maz z Sandomierza. Teraz mieszkamy w Angli w Prestwich-Manchester. Z zawodu jestem tkaczem i opiekunka dziecieca :)
    Mam 24 lata i 6 sierpnia ma przyjsc na swiat nasz synek Xavier.

pozdrawiam

7. M@dziolek

M@dziolek Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam na imie Magdalena z cwierc wieczem na karku i mam piekna coreczke Urszulke ktora ma juz 2,5 roku!!!
    Jestem z malego miasteczka Lublinca,przed wyjazdem do Angli mieszkalismy w Czestochowie przez dwa latka i tam przyszla wlasnie na swiat Urszulka. W Anglii jestem od 1,5 roku i mieszkamy na Feltham od grudnia, wczesniej mieszkalismy na Putney. Uwielbiam czytac ksiazki, niestety nie mam na to za duzo czasu.Marzy mi sie piekna ksiegarnia z antykwariatem, lubie filmy biograficzne (ksiazki tez).Uwielbiam grac w playstation, jesc czekolade i lody truskawkowe, pic piwko karmelkowe(karmi)ktorego mi tu strasznie brakuje no i uwielbiam mojego faceta...

8. maxin78

maxin78 MAJOWA MAMA 06`

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,my rowniez sie przedstawimy
    Mam na imie Kornelia mam 29 lat,14 miesiaczna corekczke Natalie meza Wojtka.Mieszkamy w lodnynie 8 lat,pochodzimy z miejscowosci Jaworzno,ktora znajduje sie medzy Krakowem a Katowicami;-)Na forum jestem odkad zaczelam starac sie o dziunie,to moj nalog:-D super osoby tu poznalam:tak:;-):-)
    moje hobby to TANIEC,scrapbooking,podroze jestem bardzo aktywna osoba,wiec lubie sport,ale niestety czas mi na to nie pozwala,bycie pracujaca mama,mam dosc ruchu:-D
    to chyba tyle....
    pozdrawiam

9. dyniówka

dyniówka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    M@dziolek, pisze prace doktorską z obszaru strefy Kraków-Lubliniec :) więc czesto byłam w tamtych rejonach

10. reklama
  11. renatajulka

renatajulka mama wrzesniowa'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wtamy wszystkie mamy. Mam na imie Renata, Julka-moja coreczka-we wrzesniu skonczy roczek. Ja i moj chlopak jestesmy w Londynie od 5ciu lat. Mieszkamy w okolicach Wembley. Teraz jestesmy na wakacjach w Polsce:-). Super,pogoda dopisuje:happy2:. Pozdrawiam goraco.

12. anulka99

anulka99 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak tak ladny się wszystkie przedstawiaj to ja tez się przedstawię

Mam na imię Ania, mam 7-letniego syna Łukasza i 11.5 m-czna core Oleńkę, mój maz to Pawel. Mieszkamy w UK od trzech lat, w West Drayton a rodzinne strony są pod Opolem, Lewin Brzeski-dokładnie. Z wykształcenia jestem kucharka wiec na razie kucharze w domu, lubię to robić od nie wiem kiedy. A tak po za tym ciekawią mnie zawsze roznorakie nowości czy to ksiazka, film, przepis. Nie lubie naglych zmian w zyciu bo czuje sie wtedy niepewnie.

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:-)

Poleć forum