reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Poznajmy Sie!!

toola

Fanka BB :)
Miasto
Leiden, Holandia
Rozwiązania
0
No jest nas juz tak duzo ze mozna sie pogubic, proponuje wpisac tu siebie i napisac cos o sobie w kilku zdaniach.

No to moze zaczne od siebie :-D mam na imie Ola, pochodze z Bdgoszczy, mam meza Macka i coreczke Krysiunie ktora ma juz 14 meisiecy, ale mazy mi sie jeszcze 2 dzieci, ale nie wiem czy dam rady :-p. Mieszkalam w swoim krotkim zyciu tez w Zielonej Gorze gdzie studiowalam informatyke i w Giessen(Niemcy) gdzie bylam na stypendium, pol roku mieszkalam w Londynie gdzie wpadlam na te SUPERANCKIE forum :tak: teraz wywialo mnie do Almere(Holandia) :sorry2: Zajmuje sie calymi dniami moja kochana coreczka a po nocach pracuje bo wlasnie zaczelam pisac doktorat :-D
Lubie plywac, jezdzic na rowerze i zeglowac, slucham glownie rocka i troche klasyki. W wolnych chwilach czytam ksiazki najbardziej lubie Umberto Eco, (tylko teraz na hobby nie mam chwilowo czasu), a od tygodnia cwicze w domu 'pilates', no nie wiem to chyba wszystko co o mnie :happy2: teraz Wy,

reklama
K

kasiulka0901

Gość
Mam na imię Kasia.pochodze z Gorzowa Wlkp, przez 5 lat studiów mieszkałam w Zielonej Górze, gdzie ukończyłam resocjalizację.
Mam synka Roszka i wspaniałego narzeczonego Bartosza (nasz ślub odbędzie się 18 sierpnia tego roku).
Uwielbiam książki i film, taniec i też (tak jak Ola ) trochę ćwiczę (jak Rochu da mi moment) ostatnio dorwałam odmianę pilatesu, Stripilates:tak:, spokojny workout ( w sam raz dla kogoś z połamanym palcem;-)).

Joanna_Z

Miasto
MAIDSTONE (UK)
Rozwiązania
0
Witam wszystkich

Mam na imie Asia prawie 30 na karku ;-)pochodze ze Szczecina, od 3 lat z mezem mieszkamy w UK dokladnie w Maidstone, mamy 9 miesieczna wyczekana coreczke Maye. Z wyksztalcenia jestem finansista a z zamilowania instruktorka fitness choc na to drugie za duzo czasu to juz nie mam. Wlasnie szykuje sie do powrotu do pracy.

Miasto
London
Rozwiązania
0
Witam,
mam na imie Ania, miesiąc temu stuknęło mi 26 latek
W Londynie jestem od 19 dni razem z prawie poltorarocznym synkiem Mackiem i mezem
Do tej pory mieszkalam w Krakowie, gdzie sie doktoryzowalam z geofizyki-mam ambitne plany dokonczyc doktorat tutaj
Bardzo mi tu samotnie dlatego wynalazlam forum
Uwielbiam jazde konna-musze się tu z tym jakos zorganizować :)
poza tym lubie pichcić i piuec a potem się paskudnie obżerać :)

czarnula83

Miasto
Uk
Rozwiązania
0
to teraz ja :)

Mam na imie Ela.
Jestem z Białegostoku a maz z Sandomierza. Teraz mieszkamy w Angli w Prestwich-Manchester. Z zawodu jestem tkaczem i opiekunka dziecieca :)
Mam 24 lata i 6 sierpnia ma przyjsc na swiat nasz synek Xavier.

pozdrawiam

M

M@dziolek

Gość
Mam na imie Magdalena z cwierc wieczem na karku i mam piekna coreczke Urszulke ktora ma juz 2,5 roku!!!
Jestem z malego miasteczka Lublinca,przed wyjazdem do Angli mieszkalismy w Czestochowie przez dwa latka i tam przyszla wlasnie na swiat Urszulka. W Anglii jestem od 1,5 roku i mieszkamy na Feltham od grudnia, wczesniej mieszkalismy na Putney. Uwielbiam czytac ksiazki, niestety nie mam na to za duzo czasu.Marzy mi sie piekna ksiegarnia z antykwariatem, lubie filmy biograficzne (ksiazki tez).Uwielbiam grac w playstation, jesc czekolade i lody truskawkowe, pic piwko karmelkowe(karmi)ktorego mi tu strasznie brakuje no i uwielbiam mojego faceta...

maxin78

MAJOWA MAMA 06`
Miasto
Londyn,UK
Rozwiązania
0
Witam,my rowniez sie przedstawimy
Mam na imie Kornelia mam 29 lat,14 miesiaczna corekczke Natalie meza Wojtka.Mieszkamy w lodnynie 8 lat,pochodzimy z miejscowosci Jaworzno,ktora znajduje sie medzy Krakowem a Katowicami;-)Na forum jestem odkad zaczelam starac sie o dziunie,to moj nalog:-D super osoby tu poznalam:tak:;-):-)
moje hobby to TANIEC,scrapbooking,podroze jestem bardzo aktywna osoba,wiec lubie sport,ale niestety czas mi na to nie pozwala,bycie pracujaca mama,mam dosc ruchu:-D
to chyba tyle....
pozdrawiam

Miasto
London
Rozwiązania
0
M@dziolek, pisze prace doktorską z obszaru strefy Kraków-Lubliniec :) więc czesto byłam w tamtych rejonach

renatajulka

mama wrzesniowa'06
Miasto
londyn
Rozwiązania
0
Wtamy wszystkie mamy. Mam na imie Renata, Julka-moja coreczka-we wrzesniu skonczy roczek. Ja i moj chlopak jestesmy w Londynie od 5ciu lat. Mieszkamy w okolicach Wembley. Teraz jestesmy na wakacjach w Polsce:-). Super,pogoda dopisuje:happy2:. Pozdrawiam goraco.

reklama
A

anulka99

Gość
Jak tak ladny się wszystkie przedstawiaj to ja tez się przedstawię

Mam na imię Ania, mam 7-letniego syna Łukasza i 11.5 m-czna core Oleńkę, mój maz to Pawel. Mieszkamy w UK od trzech lat, w West Drayton a rodzinne strony są pod Opolem, Lewin Brzeski-dokładnie. Z wykształcenia jestem kucharka wiec na razie kucharze w domu, lubię to robić od nie wiem kiedy. A tak po za tym ciekawią mnie zawsze roznorakie nowości czy to ksiazka, film, przepis. Nie lubie naglych zmian w zyciu bo czuje sie wtedy niepewnie.

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki:-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
didi133 Czerwcowe mamy 2018 15
mysiaka92 Majowe mamy 2018 36
Emenems Dzieci urodzone w październiku 2017 80
krewetka Dzieci urodzone w październiku 2015 104

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry