reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy Sie!!

Wiec i ja sie przedstawie:-)

Mam na imie Dorota i jestem mama dwoch szkrabow,8 letniego Patryka i prawie 11 miesiecznej Lucy. Za kilka dni bede obchodzic swoja 9 rocznce slubu.W londynie jestem od 2004 roku ,(maz jest tu rok dluzej),zadomowilismy sie tu na dobre i tutaj widzimy swoja przyszlosc.Nie pracuje, nie pracowalam i pewnie jeszcze dlugo do pracy nie pojde,dlatego tez czasami dopada mnie monotonia dnia codziennego.Nalogowo ogladam wszystkie filmy i wiecznie sie odchudzam:zawstydzona/y:. Razem z mezem pochodzimy z malych miasteczek na lubelszczyznie,ale przez ponad 5 lat naszym domem byla warszawa.
....... to chyba juz wszystko :-):-):-)

pozdrawiam babybomowiczki:-)
 
reklama
czuje sie jak w pierwszej klasie podstawówki gdzie pani kazała powiedzieć kilka słów o sobie:-):-) ale to miłe przypomnieć sobie stare czasy wiec i ja sie przedstawie:tak::tak::tak:


mam naimię Paulina i mam 24 lata mój chłopak to Adam oboje pochodzimy z poznania razem jestesmy od czterech lat
w przyszłym roku planujemy slub:-):-):-) w walii jestesmy od
pazadziernika 2006r obecnie spodziewamy sie dzidziusia Wiktorki:-D:-D.Jestem pedantem jeżeli chodzi o sprzątanie itp.....czsami mojego( A) trafia jak wszystko musze miec po swojemu:-):-) mój znak zadiaku to .........baran.......uwielbiam jesc słodycze, lody iiiiiiiiiiii.............arbuzy:-D:-Dchodzić na długie spacery moje wady to: impulsywność,upartość....
to chyba tyle dziękuje za uwagę:tak:;-):rofl2:
 
A teraz ja:
Mam na imie Ola (23 lata),moj maz nazywa sie Beniamin mamy synka 20 miesiecy -Beniamina Aleksandra Juniora hahaha(moj wspanialy pomysl mam nadzieje ze nie bedzie mial mi za zle w przyszlosci!).W Polsce pochodzimy z Nysy pod Opolem,A tutaj mieszkamy w Basildon jakies 40 km od Londynu.Przyjechalismy w 2004 roku ale wrucilismy na 11 mies jak rodzilam Benusia ,myslelismy ze bedziemy mieszkac w Polsce ale po tym okresie czasu przemyslelismy wszystko i wrocilismy...na dobre.
Moj maz pracuje ja siedze w domu nie oplaca sie dawac babla do zlobka a innych rozwiazan nie mam wiec zajmuje sie synkiem ,domkiem,i czasem przykrzy misie bo jestem z osob ktore nosi do ludzi,ale jest ok
A jesli chodzi o forum to jakos nie umialam znalesc sobie zajecia ktore by mnie krecilo i odkram to -jest super!To chyba tyle
pozdrowionka
 
A teraz na mnie kolej :-)

Mam na imie Gosia. Mam 29 lat. Pochodze z Wloclawka. W UK jestem od ponad 3 lat z narzeczonym z ktorym juz jestem 10 lat. Ciagle planujemy slub.:-)
W Polsce zrobilam magisterke z zakresu finansow i rachunkowosci. Poki co narazie nie mam zadnych planow co do dalszej swojej edukacji.

Obecnie oczekujemy na przyjscie na swiat naszego skarbusia, ktory ma zaskoczyc nas swoim pierwszym krzykiem 2 wrzesnia.
Od jakiegos czasu interesuje sie fotografia cyfrowa a dokladniej korekcja i upiekszaniem zdjec cyfrowych. Ogolnie lubie czytac ksiazki – namietnie powiekszam swoja kolekcje Danielle Steel (w wersji ang.) i oczywiscie lubie gotowac.
Od wiekow marzy mi sie nauka tanca towarzyskiego, ale w Polsce byl brak gotowki, a tu totalny brak czasu. Po urodzeniu malutkiej bede chciala sie lepiej zorganizowac i zapisac sie na kurs tanca i robic malutkie wypady by moc wirowac…wirowac… :happy2:
 
hej :-)
mam na imię Madgalena :cool2: mam 29 lat -od miesiaca
z mężem 5 lat ode mnie starszym (ale nie wygląda hehehe )
i córką jestesmy w UK około rok
przyleciałam tu z córką dzień przed jej pierwszymi urodzinkami (mąż był niecałe 2 miesiace dłuzej)
a 5 miesiecy temu urodził się nam tu synek.
Pochodzimy z Bydgoszczy

Obecnie siedzę w chacie z dzieciaczkami i jeszcze nie zwariowałam :-p chociaz.....
Zawsze chcialam szybko wrócić do pracy i nie być kurą domową jednak....
teraz to się zmieniło,
im wiecej myślę o tym, zeby w koncu spełnic się w moim zawodzie
(skończyłam AWF w Warszawie i uwielbiam fitness i kulturystykę - ale w zdrowych dawkach, nie lubię przypominac mężczyzny ale lubię mieć sprężyste ciałko :cool2: ) tym bardziej nie chce zostawic dzieci komuś na wychowanie.
No i masz babo placek :szok: jak tu pogodzić obie moje pasje ?????
zawsze żylam intensywnie i brakuje mi tego troszkę...
ale cóż... pozyjemy zobaczymy jak się to wszystko poukłada :tak:

Lubię ludzi z dużym poczuciem humoru i nienawidzę ludzi, którzy narzekają w kółko na to samo
a nie ruszą du..ą, żeby coś zmienić :no:

Jak ide uicą to nie oglądam się za facecikami :no::-D
tylko za kobietami - ot zboczenie instruktora fitness :laugh2:
patrze na kobitki i oceniam ich sylwetkę, ciuchy, urode , makijaż i ogólne wrazenie.
Jestem estetką i lubie patrzeć na ładne - obecnie siebie w lustrze nie oceniam, bo kiepsko bym wypadła :dry: mam wysokie wymagania nie tylko względem siebie :-p

Uwielbiam dobrą zabawę... tylko juz chyba nie pamiętam co to znaczy :rofl2:

cóż wiecej napisac.... chyba narazie tyle mam do powiedzenia :-)

acha...
zapomnialam napisac, ze zawsze mam coś do dodania i lubie sie rozpisywać
;-)
 
Witam
oczywiście dopiero znalazlam, że taki dzial jest na tym wątku, a ja się przedstawilam na ogólnym:zawstydzona/y:;-), ale nadrabiam gapiostwo i przedstawiam się tutaj:tak:
Mam na imię Beata mieszkam od roku w UK z moją córeczką Alą i jej tatą:tak: Ala ma w tej chwili 3 lata i 3 m-ce urodzila się w W-wie. Teraz mieszkamy sobie w malym urokliwym miasteczku w Oxfordshire. Jesteśmy na wyspach od roku i tak czas mija na radościach i troskach jak to w życiu.
 
No to ja tez sie przedstawie

Mam na imie Renata i mam 28 lat i 4 miesiace:-D, cudownego meza z ktorym sie nie rozstaje od 14 lat (legalnie od 8;-):-D:tak:), mamy 2 dzieciaczkow 7- letniego Fabiana i 5-letnia Kornelie, no i po 8 miesiaczkach doczekalismy sie trzeciej fasolki ktora ma do nas dolaczyc w kwietniu:tak:. Od 3 lat mieszkamy w UK a konkretnie w Watford i narazie nic nie wskazuje na zmiany:-), tez nie pracuje narazie nie narzekam, chociaz czasami:wściekła/y:...

No i to chyba na tyle jakby ktos chcial cos wiecej to pytac:-D:-D:-D
 
No to i ja się przedstawię :-)
Mam na imię Edyta mam 27 lat i jestem mamą Bartoszka. Do UK przybyliśmy w komplecie i jesteśmy już prawie dwa lata tzn. ja, mój chłopak Grześ i maleństwo (przyjechał w brzuszku i chyba nie narzekał;-))
Pracuję troszkę, żeby nie zwariować z nudy ale głównie zajmuję się Bartoszkiem .
A w Polsce, cóż, 8 ostatnich lat przed przyjazdem tutaj spędziłam w Krakowie (studia, praca itp.). Wcześniej dorastałam sobie w pięknych okolicach Limanowej.
Teraz mieszkamy w Buckingham i -przynajmniej ja- nie narzekam. Miasteczko jest małe ale urocze i bezpieczne. Może nie ma tu zbyt wielu rozrywek ale i tak nie miałabym na nie czasu.
Nie ukrywam, że wkrótce planujemy powrót i to -oby się udało- do Krakowa, bo oboje się w tym miejscu zakochaliśmy:-).
Poza tym ostatnimi czasy pochłaniam wręcz filmy, zwłaszcza wieczorami, kiedy Bartoszek smacznie chrapie. Dużo czasu oboje (choć po prawdzie Grześ więcej) spędzamy przy fotkach naszego szkrabika i naszych też czasami:-). Jeździmy gdzie sie da i jak się da bo lubimy. Długo mogłabym jeszcze pisać ale bez przesady :-Dreszta i tak ''wyjdzie'' z czasem.

Pozdrawiam wszystkie mamunie:-)


 
reklama
heja milo ponzac nowoe mamusie z Uk jest nasz widze bardzo duzo,wiele z nas mysli kiedys o powrocie do kraju,ale kiedy ciezko powiedziec co.Najpierw sytacja u nas musi sie troche zmienic,na razie jest fakatlnie
 
Do góry