reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

Witaj Martusia! Zapraszamy na wątek główny i zaglądaj do nas częsciej!:tak: Nie łam się komplikacjami na pewno będzie dobrze, trzeba zawsze w to wierzyć! A bólu porodowego chyba każda z nas się boi! Głowa do góry>;-)
 
reklama
Dzień Dobry :-) witam wszystkie mamusie, ja również spodziewam się dzidziusia w sierpniu :tak:. Mam na imie Monika, mam 27 lat będzie to moje drugie dziecko, pierwsze to córeczka, teraz będzie synuś :-), dokładny termin porodu to 1.08.2008r. pozdrawiam
 
Dzień Dobry. Witam towarzyszki szczęścia :yes: Tak jak i wy spodziewam sie malucha w sierpniu. Mam na imię Hania, mam 22 lata. Dokładny termin porodu naszego synka wyznaczono na 27.08.2008r. pozdrawiam
 
Od jakiegoś czasu podczytuje WAS, ale dopiero teraz natchnęło mnie na rejestrację. Jestem Anka we mnie Hanka, termin wg OM 16.08.08.
 
reklama
Do góry