reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Afrodytka, jeżeli masz fajną rodzinkę, kochającego chłopaka to na co czekać ;-)
Tylko się starać hihi:-)

P.S Uważam, że jesteś w najl wieku do rodzenia dzieciaczka :)
Pozdrawiam
 
Witam Wszsytkie Mamusie;))
Nazywam się Milena;)
Na to forum trafiłam przypadkowo szukając czegoś o ciaży w internecie, ale kiedy tylko przeczytałam kilka postów wiedziałam że muszę się zarejestrować.
Jestem w 5 tc;) Z czego bardzo się cieszę choć dzidzia nie była planowana, ale i tak bardzo ją kochamy z chłopakiem i już nie możemy się doczekać aż nasza kruszynka pojawi się na świecie;)
Najprawdopodobniej zawita na świat w lipcu przyszłego roku;) więc jeszcze trochę czekania przed nami;)
Z moim chłopakiem jesteśmy prawie 2 lata ale kochamy się i w maju mieliśmy się zaręczać, więc dzidzia jego tylko kolejnym krokiem;)
Jestem bardzo szczęśliwa i mam nadzieję że poznam tu wspaniałe osoby, które chętnie mi pomogą bądź doradzą;)

Pozdrawiam i całuję wszystkie mamusie i dzidziusie;*
 
Hej :) Ja mam 20 lat, jestem mamą trzyletniej dziewczynki - Majki.
Maja jest wcześniakiem urodziła się w 31 tc. No ale teraz w ogóle różnicy nie widać.
Wychowuje ją sama, niestety jej ojciec okazał się zbyt niedojrzały...(kulturalnie mówiąc).
Nie narzekam, jak na razie, jest dobrze tak jak jest, dobrze sobie radzę no i jestem szczęśliwa że mam takiego szkraba :)

Pozdrawiam :)
 
Hej! :)
Nazywam się Kasia, mam prawie 21lat
Mam wspaniałego roztyrzepanego i energicznego synka Kacperka który ma 21miesiecy :tak:
i kochanego męża :tak:
Mieszkamy w Warszawie na Śródmieściu.

Pozdrawiam wszystkie mamy :-)
 
Cześć,
Mam na imię Ula i mam 21 latek. Jestem szczęśliwą żoną Sebastianka a w marcu zostanę przeszczęśliwą mamusią Patryczka :-) Obecnie mieszkam w Wawie ale od nowego roku przenoszę się do Radomia-naszego rodzinnego miasta.

KOCHAM MÓJ BŁOGOSŁAWIONY STAN!!!

Aczkolwiek całym sprawcą "zamieszania" jest mój M - zastosował mały, ale jawny podstęp i stało się :rofl2:
Ja chciałam zaczekać do naszego ślubu kościelnego (czerwiec 2010)... ale ani przez moment nie żałowałam tego. Wiem, że noszę w sobie cud naszej miłości ;-)
 
Hej
od początku popełniłam gafę nie przeczytalam regulaminu i namieszałam';)

Ale nadrabiam!

Więc nazywam sie Ania, jestem studentka 1 roku, studiuje na 2 kierunkach i coraz bardziej chcualabym byc mama
 
Hej.
A ja mam 21 lat, jestem mamusią dwójki dzieciaczków, 3 letniej Hani i 2 letniego Danielka. Oraz jestem w ciąży w 16tyg. mając 22 lata bede juz mamusią trójki brzdąców... ale jestesmy z mężem szczesliwi!
Pozdrawiam
 
reklama
Witam, mam na imię Natalia. Mam 22lata. W styczniu będę broniła swojej pracy licencjackiej z pedagogiki.
Od 18 lipca 2009 jestem szczęśliwą mężatką. W sierpniu udało nam się zajść w ciążę- która była planowana. W maju powinien pojawic sie nasz brzdąc. Niestety jest to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam w czerwcu w 9tc. Pozdrawiam wszytskich serdecznie.
Oto ja w 19tc.

19tydzie.jpg
 
Do góry