reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam, pochodzę z Poznania, skończyłam studia i mam 26 lat. Ciąża nie była planowana :tak: z moim TŻ jesteśmy razem około 1,5 roku. Pozdrawiam wszystkie przyszłe kwietniowe mamuśki :-D
 
reklama
Pozdarwaim sandrahah, dzi sbyłam u ginekologa ale powiedział ze jeszcze mam za małe stężenie hcg i nic sie nie zobaczy kazał przyjśc za tydzień, a że jest to moja druga ciąża , bo pierwsza poroniłam kazął mi sie tylko wylegiwac i spacerowac nic wiecej, chcieliśmy z mężem wyjechac w góry bo jestemy na urlopie ale nie ryzykujemy:-)

ticker.php
 
Witam Was! Zapisalam sie na to forum, po bardzo trudnej dla mnie rozmowie z rodzicami, poniewaz powiedzialam im, ze bede miec dziecko...
mam 17 lat, i bede chodzic w tym roku do LO. Tzn, teraz plany sie napewno zmienia, ale nie mam pojecia na jakie. Wiem, ze to byc moze glupie, ze taka mloda dziewczyna jest w ciazy, i wiele was moze sobie zle o mnie pomyslec... Trudno. Teraz wiem, ze rodzice mi pomoga, ale naduzylam im zaufania, i trudno mi bedzie prosic ich o wsparcie. Przyjaciolki... ach, w sumie mam tylko jedna, prawdziwa od serca, ktora nie cierpi dzieci, i zacheca mnie do przerwania ciazy... ale ja tego nie zrobie. Nigdy. Kocham moje malenstwo, od chwili, kiedy zrobilam test, ktory okazal sie pozytywny.
Najprawdopodobnie, zostane mama, w dniu moich 18 urodzin, a moj chlopak obiecal moim rodzicom, ze sie ze mna ozeni i zamieszkamy razem (ma 20 lat i studiuje). Napewno bylo to wpadka, ale oboje niczego nie zalujemy i cieszymy sie, ze bedziemy rodzicami. Napewno bedzie ciezko u mnie w szkole, i nie tylko. Ale juz nie moge sie doczekac momentu, w ktorym wezme na raczki mojego synka badz coreczke i powiem mu "witam cie kruszynko..."
 
Witam Mamusie kwietniowe!:-)
Mam na imię Edyta,jestem z podkarpacia, mam 27 lat to moja druga ciąża planowana i wyczekiwana udało nam sie dopiero w dziesiątym cyklu starań.Pierwsza nie była planowana.
 
Witam dziewczyny
Od wczoraj jestem kwietniówką, wprawdzie nie planowaną, ale też jakoś specjalnie się nie zabezpieczaliśmy. Po wczorajszym zaskoczeniu z każdą chwilą cieszę się coraz bardziej. Termin wyliczyłam sobie na połowę kwietnia.
Objawów na razie nie mam żadnych, mam nadzieję, że ominą mnie atrakcje z pierwszej ciąży kiedy przez pierwsze dwa miesiące nic nie jadłam tylko cały czas spałam.
 
Witam nowe kwietnióweczki!!! Ale nas przybywa!!!

Amelle, napewno nie jest i nie będzie to dla Ciebie łatwa sytuacja ale jestesmy tu po to aby sie nawzajem wspierać i pomagać sobie :-)
 
Hej,
mam na imię Aneta, jestem szczęśliwą mamą rocznego łobuza Adasia i właśnie w drugim cyklu "ustrzeliliśmy" z mężem rodzeństwo dla synka:):-)
Obecnie mieszkam w Pile, ale już niedługo we Wrocku - takie zawirowanie życiowe.

Cieszę się z maleństwa drugiego bardzo, ale równie bardzo boję się czy podołam przy Adasiu - takie rozterki różne. :confused:Mam nadzieję, że mi trochę podopingujecie i z Wami będzie prościej.

pozdrawiam serdecznie wszystkie oczekujące!
 
reklama
Witam pozostale kwietnioweczki! Mam na imie Malgosia i jest to moja 3 ciaza... Wczesniej mialam poronienie i ciaze pozamaciczna:-(. Boje sie wiec bardzo o moja fasolke, ale pocieszam sie, ze przeciez kiedys musi sie w koncu udac! No i nigdy jeszcze nie doszlam do etapu, gdy slychac bylo echo serca fasolki... Jestem wiec tez bardzo szczesliwa:happy2:, choc przezornie staram sie w sobie tlumic te radosc. Mam nadzieje, ze tym razem wszystko bedzie w porzadku i za jakies 7 i pol miesiac bede tulic malego skrzata :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry