reklama

Poznajmy się:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2010' rozpoczęty przez Maziajka, 3 Sierpień 2009.

1. Maziajka

Maziajka Moderator

W tym wątku napiszmy coś o sobie.Imię,wiek, ile sie staralisy itp:-)

Więc tak jestem Marzena mam 20 lat, pochodzę ze Śląska.Jest to moja pierwsza ciąża(planowana),z moim narzeczonym jestem juz 3.5 roku.Mój narzeczony ma na imię Radek jest kucharzem.W listopadzie badz pazdzierniku tego roku bierzemy ślub.Planowany termin porodu (wg OM to 1 kwietnia).Interesuje się medycyną i baristyką.Studiowałam poloznictwo niestety miałam cięzki wypadek i musiałam zrezygnowac.Na razie zajmę się fasolką pozniej mam nadzieję zdrowm dzieciątkiem , za jakies 2-3 lata mam zamiar rozpocząć nauke w studium farmaceutycznym:-).

teraz Wasza kolej:tak::tak:

2. malgosiek1986

malgosiek1986 Początkująca w BB

Mam na imię Małgosia i również pochodzę ze Śląska a dokładniej z Chorzowa. Od kwietnia 2008 jestem szczęśliwą mężatką (dzidziuś urodzi się mniej więcej na naszą drugą rocznicę ślubu). W październiku zacznę ostatni rok studiów pedagogicznych (zaocznie). Na co dzień pracuję w przedszkolu jako nauczyciel.
    Jest to moja pierwsza ciąża - termin porodu według OM 12 kwiecień.
    A czym sie interesuję...oj dużo tego ;-) Tańcem, literaturą, teatrem i wszystkim tym, co jest związane z moim zawodem.

3. reklama
  4. WESOŁA24

WESOŁA24 Fanka BB :)

Ja mam na imię Klaudia, mam 24 lata, od października 2008 jestem szczęśliwą mężatką. Pracuję w dziale prawnym, w prywatnej firmie, od października idę dalej na studia, na uzupełniające magisterskie - administracja.:-)

5. Forget-me-not

Forget-me-not Fanka BB :)

...

Ostatnia edycja: 17 Wrzesień 2010
  6. camela80

camela80 Mamy lipcowe'08

Witam:-) z tej strony Kamila ze szczecina mam 29 lat i roczną córcie Natalke Weronike, nam udało sie za pierwszym razem, pewnego dnia stwierdziłam ze chce jeszcze jedna dzidzie i odrazu nam sie udało:-):-)

Ostatnia edycja: 3 Sierpień 2009
  7. Agus90

Agus90 Początkująca w BB

Witam.Jestem Aga i jestem w 9 tygodniu ciąży.Mam 19 lat.To wspaniałe uczucie.Czekamy z moim chłopakiem na nasze pierwsze USG

8. Ilona1985

Ilona1985 Fanka BB :)

Czesc , ja jestem Ilona , jestesm z pod Szczecin ale mieszkam od 3 lat w Dublinie (Irl) i pracuje w urzedzie do rozliczania Vatu w europie i na swiecie.
    4 czerwca 2009 odbyl sie nasz slub.Jestesmy juz z mezem 6 lat razem.
    W zeszlym roku stracilam coreczke w 23 tygodniu ciazy.Tamta ciaza byla nieplanowana.
    Planowalismy ciaze po slubie i dzieki Bogu sie udalo.
    Pozdrawiam serdecznie

9. toola

toola Fanka BB :)

mam na imie Ola, mam 28 lat i 3 letnia coreczke Krysie,
    2 ciaza udala sie za 2 podejsciem i tak jestem w szoku ze tak szybko
    jestem mezatka (4 lata po slubie), oboje dzieci planowane
    z zawodu jestem mgr inz informatyki a pracuje jako konsutltant-programista java mieszkamy cala rodzinka w Holandii w Leiden, pochodze z Bygdoszczy, maz(inzynier elektronik) z Zielonej Gory

interesuje sie muzyka szczegolnie rock'owa, uwielbiam tanczyc i imprezowac, kiedys duzo sobie czytalam teraz duzo czytam corce, lubie plywac i jezdzic na wycieczki w nowe miejsca

nie lubie sie spozniac, sprzatac bez powodu :dry:i klamstwa

10. reklama
  11. Milena11

Milena11 Początkująca w BB

Witam mam na imie Milena mam 25 lat, o dziecko staraliśmy sie 3 miesiace wcześniej leczyłam się 1,5 roku (stwierdzono u mnie PCOS) ale naszczęście udało się:-D obecnie jestem w piątym tygodniu ciaży:-)

12. Marlenka 2233

Marlenka 2233 Fanka BB :)

Mam na imię Marlena, mam 26 lat, jestem mężatką od czerwca 2007, nasza córeczka Natalka ma 1,6 roku, jestem ze Śląska. Obecnie nie pracuje, jestem w domku z małą:-). Udało się Nam za pierwszym razem:tak: szok.

Ostatnia edycja: 4 Sierpień 2009

Poleć forum