reklama

Poznajmy się:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2010' rozpoczęty przez Maziajka, 3 Sierpień 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Maziajka

Maziajka Moderator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    W tym wątku napiszmy coś o sobie.Imię,wiek, ile sie staralisy itp:-)

Więc tak jestem Marzena mam 20 lat, pochodzę ze Śląska.

Ostatnia edycja: 28 Marzec 2017
  2. malgosiek1986

malgosiek1986 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam na imię Małgosia i również pochodzę ze Śląska a dokładniej z Chorzowa. Od kwietnia 2008 jestem szczęśliwą mężatką (dzidziuś urodzi się mniej więcej na naszą drugą rocznicę ślubu). W październiku zacznę ostatni rok studiów pedagogicznych (zaocznie). Na co dzień pracuję w przedszkolu jako nauczyciel.
    Jest to moja pierwsza ciąża - termin porodu według OM 12 kwiecień.
    A czym sie interesuję...oj dużo tego ;-) Tańcem, literaturą, teatrem i wszystkim tym, co jest związane z moim zawodem.

3. reklama
  4. WESOŁA24

WESOŁA24 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam na imię Klaudia, mam 24 lata, od października 2008 jestem szczęśliwą mężatką. Pracuję w dziale prawnym, w prywatnej firmie, od października idę dalej na studia, na uzupełniające magisterskie - administracja.:-)

5. Forget-me-not

Forget-me-not Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ...

Ostatnia edycja: 17 Wrzesień 2010
  6. camela80

camela80 Mamy lipcowe'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam:-) z tej strony Kamila ze szczecina mam 29 lat i roczną córcie Natalke Weronike, nam udało sie za pierwszym razem, pewnego dnia stwierdziłam ze chce jeszcze jedna dzidzie i odrazu nam sie udało:-):-)

Ostatnia edycja: 3 Sierpień 2009
  7. Agus90

Agus90 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.Jestem Aga i jestem w 9 tygodniu ciąży.Mam 19 lat.To wspaniałe uczucie.Czekamy z moim chłopakiem na nasze pierwsze USG

8. Ilona1985

Ilona1985 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czesc , ja jestem Ilona , jestesm z pod Szczecin ale mieszkam od 3 lat w Dublinie (Irl) i pracuje w urzedzie do rozliczania Vatu w europie i na swiecie.
    4 czerwca 2009 odbyl sie nasz slub.Jestesmy juz z mezem 6 lat razem.
    W zeszlym roku stracilam coreczke w 23 tygodniu ciazy.Tamta ciaza byla nieplanowana.
    Planowalismy ciaze po slubie i dzieki Bogu sie udalo.
    Pozdrawiam serdecznie

9. toola

toola Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mam na imie Ola, mam 28 lat i 3 letnia coreczke Krysie,
    2 ciaza udala sie za 2 podejsciem i tak jestem w szoku ze tak szybko
    jestem mezatka (4 lata po slubie), oboje dzieci planowane
    z zawodu jestem mgr inz informatyki a pracuje jako konsutltant-programista java mieszkamy cala rodzinka w Holandii w Leiden, pochodze z Bygdoszczy, maz(inzynier elektronik) z Zielonej Gory

interesuje sie muzyka szczegolnie rock'owa, uwielbiam tanczyc i imprezowac, kiedys duzo sobie czytalam teraz duzo czytam corce, lubie plywac i jezdzic na wycieczki w nowe miejsca

nie lubie sie spozniac, sprzatac bez powodu :dry:i klamstwa

10. reklama
  11. Milena11

Milena11 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam mam na imie Milena mam 25 lat, o dziecko staraliśmy sie 3 miesiace wcześniej leczyłam się 1,5 roku (stwierdzono u mnie PCOS) ale naszczęście udało się:-D obecnie jestem w piątym tygodniu ciaży:-)

12. Marlenka 2233

Marlenka 2233 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam na imię Marlena, mam 26 lat, jestem mężatką od czerwca 2007, nasza córeczka Natalka ma 1,6 roku, jestem ze Śląska. Obecnie nie pracuje, jestem w domku z małą:-). Udało się Nam za pierwszym razem:tak: szok.

Ostatnia edycja: 4 Sierpień 2009
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum