reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie.

justys0702

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Grudzień 2016
Postów
3 988
Przedstawmy sie w tym wątku. Napiszmy kilka slow o sobie. Skąd jesteśmy, ile mamy lat. Które to będzie dziecko[emoji4] i takie tam[emoji4]


Jestem Justyna.
Mam 28 lat. Mieszkam w Małopolsce. To moja 3 ciąża. 1 niestety straciłam, z 2 mam 8-miesieczna córeczkę Lilianke[emoji4]
Teraz czekam na kolejne bobo. Termin porodu wychodzi mi na 19 stycznia[emoji3]
 
reklama
Emilia, lat 33, mieszkam w Zielonej Górze.
Dwoje dzieci Syn lat 8,córka prawie 7.
Termin porodu mam na 14.01,ale najpewniej ciąża zostanie szybciej rozwiązana ze względu na dwie poprzednie (zatrucie ciazowe, w pierwszej ciąży zakończone rzucawką). Chciałabym dorwać do stycznia bardzo, mam nadzieję że się uda☺️
 
Hej dziewczyny! Ja nazywam się Asia, mam 29 lat, jestem z Tychów. To moja pierwsza ciąża, udało się w pierwsym cyklu, termin porodu na 4 stycznia. Bylam już na 2 badniach USG, pierwsze w 5 tygodniu- widać było tyko pęcherzyk, ale już kolejne badanie w 7 tc. i widziałam serduszko :) Czekam z niecierpliwościa na kolejną wizytę :)
 
reklama
Czesc dziewczyny! :-)
Adriana, lat 31. Oczekiwanie na pierwsze dziecko, termin z OM 17.01. Udało się w 37 cyklu.
Mieszkamy pod Szczecinem ale planujemy przeprowadzkę do Szczecina :)
 
Do góry