reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przedstawmy sie.

Przybijam wirtualną piątkę! Również jestem po ciąży biochemicznej, a obecnie mam termin na 10 stycznia. :)

A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim, jestem z Warmii i Mazur i chociaż zwykle nie rejestruję się i nie udzielam na żadnych forach, to teraz postanowiłam zrobić wyjątek, widząc, że integrują się tutaj styczniowe mamy. :)
Witamy:) dla mnie to tez pierwsze w zyciu forum na ktorym sie udzielam:)
 
reklama
Jola 30 lat.Mieszkam na Śląsku. To jest moja 3 ciaza.mam synka 8 lat a 4 lata temu straciłam syna w 24 tyg. z powodu gestozy. Ta ciaza to niespodzianka. Termin mam na 16 stycznia z miesiączki. Byłam w szpitalu z powodu plamień dostałam luteinę.
 
Cześć, mam na imię Marzena lat 27
To moja druga ciąża, mam synka 16 miesięcy, mieszkam w okolicach Tarnowa.
Termin wypada na 6.01
 
Hej. Agnieszka.
Gliwice na Śląsku. 27 lat. Pierwsza ciąża po .. 5 latach starań [emoji4] Mamy za sobą dwie nieudane IUI. Udało się naturalnie [emoji4]
Termin na 22.01.2019r.
Teraz 8t3d.
 
Hej dziewczyny:) w końcu i ja mogę dołączyć. Mam na imię Ola i mam 28 lat. To moja pierwsza ciąża z którą od samego początku mialam problemy. Dziś byłam na badaniu wszystko jest ok także teraz z mężem jesteśmy dobrej myśli.
 
reklama
Do góry