reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):)

paulusia2209

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Czerwiec 2008
Postów
1 404
Miasto
Wrocław
Widzę że żadna się nie garnie to ja sobie pozwolę zacząć :-)
Mam na imię Paula, mam 23 lata, pochodzę z Wrocławia i jestem mama nieznośnej 2,5 letniego ancymonka o imieniu Nikola. W chwili obecnej nie pracuję ponieważ siedzę z niunią w domku i jak na razie nie zapowiada się bym miała pójść do pracy:/ chociaż bardzo chciałam już niedługo pójść. Nie mam pomysłu co jeszcze dodać więc jak coś to pytajcie laseczki.
 
reklama
No to teraz ja :-p

Na imię mi Aneta. Mam JESZCZE 25 lat za miesiąc niestety nie będę mogła powiedzieć tego samego. Prócz wieku "dorobiłam się" dwójki szalonych aniołków 5 letniego Oliwierka i 3 letniego Amadeuszka. W chili obecnej bytuję sobie w domku przebywając na zwolnieniu z racji wyczekanej od pół roku ciąży :-D
Miejsce zamieszkania Września 50 km od Poznania.

Pytajcie o co chcecie.
 
no to teraz ja

mam na imię Agnieszka, lat 28(chyba jestem w czołówce;-)), jestem mamą 2 letniego Mateuszka, mieszkam na wsi na podkarpaciu(prawie na końcu świata ale internet mamy:-D)
pracuję, praca beznadziejna, na produkcji na 3 zmiany ale nc innego nie znalałam mimo studiów a że planowałam drugiego bejbisia to wolałam to niż nic, jestem mężatką od 5 lat, a znam się z moim mężem ponad 11
 
To teraz ja :-)
Mam na imię Ania,mam 22 lata,mieszkam na wsi 20km od Włocławka,jestem mamą rocznej łobuziary,nie pracuję ukończyłam licencjat pielęgniarstwa,na razie nie zamierzam iść do pracy.Jestem ze swoim E.od 6 lat.Pytajcie o co chcecie :)
 
to teraz ja:)
mam na imie Magda, mieszkamy w Gdańsku. jestem mama 20 miesięcznego Damiana:) mam dwa psy, trzy koty, żółwia i rybki:) z moim J jestesmy razem 9 lat, rok po slubie kościelnym, dwa po cywilnym. został mi rok do lic z wychowania fizycznego, ale nie wiem kiedy go gokończe;)
 
To ja też się przedstawię :-)
Mam na imię Monika, lat 25, mieszkam w Warszawie.
Kończę studia i zamierzam bronić się w październiku. Pracuję :-)
No i to moja pierwsza ciąża....
 
Ja narazie mało udzielam się na forum ale postaram się to nadrobić. Na dowód tego ( heheh) krótko o mnie. Mam na imię Angelika mam jeszcze 29 lat ( za 4 m-ce koszm 30 az się płakać chce ) Jestem z Łodzi ale na chwilę obecną mieszkam w angli. Jestem mamą 14- miesięcznego łobuziaka Alanka. Z moim M narzeczonym jesteśmy razem 3 lata.
 
To i ja się oficjalnie przywitam :)
Jestem Paulina, mam 25 lat i wiele planów ;) To moja druga ciąża. Spełniam się jako mama i kobieta pracująca zarazem ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie! Ja też jestem w ciąży, pewnie tak jak część z Was - 6 tygodniu. Kilka dni temu byliśmy z mężem na usg i widzieliśmy bicie serduszka! To była piękna, bardzo wzruszająca chwila. To moja pierwsza ciąża i pewnie będę miała mnóstwo pytań, więc cieszę się że będę mogła mieć kontakt z mamami i przyszłymi mamami, pozdrawiam Was gorąco!
 
reklama
Czas chyba na mnie:-)

Mam na imię Ania. W listopadzie będę miała 25 lat aż trudno uwierzyć bo w duszy nadal mam 18 latek:p . Z moim Pitkiem jesteśmy razem 5 lat a 3 lata po ślubie. Nasz synek ma prawie 16 miesięcy i jest pełnym energii łobuziakiem. Obecnie nie pracuje zajmuje sie jedynie pod trzymaniem ogniska domowego. Mieszkam na wsi 20 km od Konina. Z natury jestem łagodna chodz niektórzy mówią ze jest odwrotnie ale ja i tak sie upieram przy swoim.
 
Do góry