reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):)

No to na mnie kolej:-)Jak nazwa wskazuje mam na imie Justyna, mieszkam w Danii, jestem szczesliwie zakochana w Dunczyku i mam prawie 6 letnia corunie. Czuje sie bardzo zwiazana z Babyboom, w czasie pierwszej ciazy siedzialam tu non stop po tym jak odkrylam to cudowne miejsce w 5miesiacu. Mam tu wspanialych przyjaciol z listopada 2005 i bardzo sie ciesze, ze moge znow tu zawitac na codzienne pogawedki:-D Obecna ciaze dostalam w prezencie na urodziny poniewaz wlasnie 5 sierpnia mialam owulacje. Mowie do mojego ukochanego, ze chcialabym dziecko w prezencie.No i powiem Wam-mowisz masz!
 
reklama
no to czas na mnie :) Mam na imię Magda, pochodzę i mieszkam z Radomiu, przez kilka najbliższych dni mogę powiedzieć że mam 23 lata. Po ślubie cywilnym z Radkiem jesteśmy 2,5 roku, po kościelnym rok. Dorobiliśmy się córeczki Alicji. Jak wiecie właśnie zaczynam pracę, ogólnie pracuje bez przerwy od 18 roku życia, teraz pewnie będzie dłuższa przerwa bo po drugim dzidziusiu nie zamierzam wracać do pracy, chcę nacieszyć się macierzyństwem, a potem znaleźć pracę adekwatną do kierunku mojego wykształcenie-pedagog. Mój mąż pracuje zawodowo jako kierowca więc w domku jest przeważnie tylko weekendy. Bardzo chcemy założyć własną firmę, zobaczymy czy nam się uda :) pytajcie jak coś pominęłam, mam nadzieję że miło upłynie nam ten cudowny czas
 
Kinga, 21 lat, chyba najmłodsza tutaj póki co :p Ślub cywilny 24 września tego roku będzie brany :) Pierwsza ciąża :) Nie pracuję, studia rzuciłam, dorabiam w Holandii:)
 
Agata, lat prawie 30, druga ciaza, ale z utesknieniem czekamy na pierwsze dziecko :-) mieszkam w Szkocji z partnerem tudziez konkubentem ;-) slubu poki co nie planujemy. Od wrzesnia zaczynam kurs w collegu. I mamy kotka - Gato ma na imie :-)
 
O matko ILE ANEK!!! :)

Ja tez jestem Anka ;) to druga nasza ciąża, mamy już wspaniałego, wygadanego i mądrego synka.
Pracuję w szpitalu, od dzisiaj jestem na L4. Ciąża z synem była jak marzenie-zero dolegliwości, super wyniki, świetne samopoczucie...teraz jest gorzej :( męczą mnie mdłości...

Mam 26 lat, w sierpniu minęła 4 rocznica naszego ślubu, a męża znam już 10 lat-taka szkolna miłość :)
 
Witam się i ja ;-)
Mam na imię Justyna, mam 25 lat, jestem mężatką od prawie roku. To moja druga ciąża, pierwsza zakończona niepowodzeniem. Od kilku lat pracuję w hurtowni chemii profesjonalnej, szkołę skończyłam w końcu w tym roku pozytywnie broniąc mgr ;-).
Chętnie odpowiem na każde pytanie jak macie do mnie ;-))
 
Jadzia, 28 lat (za 2 miesiące), po ślubie 5 lat (razem 10), synek Beniaminek skończył przedwczoraj 2 latka
od roku mieszkamy w Holandii, przebywam na kilkuletnim urlopie wychowawczym, który przeciągnę o następne 3 lata (hura), w pl pracuję/pracowałam w banku.
Najbardziej na świecie uwielbiam synka, męża i książki :-)
 
Hejka ;)
Mam na imie Marcelina, mam 26 lat. Mieszkam w Warszawie (na Zaciszu). Wychowałam się w Niemczech w Berlinie..
Mam meza i córeczke Michelle 4,5 latka.
Pracuje w niemieckiej firmie zajmującej się sprzedażą podzespołow elektronicznych i mam zamiar tak do konca roku pracowac..ale dotrwam zobaczymy. Po urodzeniu mam zamiar juz nie wracac do pracy - tylko oni (firma) jeszcze o tym nie wiedzą hehehehe ;)
PS: Siedze własnie w pracy i się nudze .... :)
 
reklama
Imię:Gosia [nick (w skrócie Nefre) dość niefortunny, ponieważ w poznaniu to nowo otwarty klub Go Go :) ale cóż, niech mają reklame :) profilu, który założyłam czmat czasu temu nie zmienię !!! ]
Wiek: od niedawna 30-dziestka :(
Stan cywilny:mężatka (ślub brałam będąc w pierwszej ciąży i tego nie żałuje :p )
Ilość już posiadanych dzieci: Marysia
Data porodu:12.04.2012 ?
Zawód lub wykonywana praca: skończyłam Politechnike w Poznaniu i pracuje jako informatyk/wdrożeniowiec
Gdzie mieszkam:poznań (Poznaniara z krwi i kości)
 
Do góry