reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):)

Czas także na moją oficjalną prezentację ;-)
Imię i rocznik tak jak w nicku, Agata, 22 lata. Mam córeczkę Ninę z września 2010. Zajmuję się małą oraz mieszkaniem i naszym maltańczykiem- Milką. Za sobą mam prawie dwa lata studiów położniczych , ale okazało się, że nie tą drogą chcę podążać, nie daje mi to satysfakcji itp. więc w październiku zaczynam logistykę i handel morski i jestem przekonana, że to będzie to ;-) mam tylko nadzieję, że jakoś uda mi się pogodzić naukę z dwoma łobuziakami :szok: Z G jesteśmy małżeństwem cywilnym od kwietnia '10 a w lipcu tego roku mieliśmy ślub kościelny z cudownym weselem :-) uwielbiam dobierać kolory, dekoracje, a prawdziwą radochę dawało mi dobieranie wszystkiego do mieszkania (kafelek, mebli, farb itp) ale z racji braku umiejętności choćby rysowania nie będę nigdy po architekturze wnętrz, a szkoda :cool:
To chyba tyle ;-)
 
reklama
Teraz ja teraz ja :)

Rownież Agata, równiez 22 lata :)
Z moim R. jestesmy 1,5 roku i to jest moja pierwsza ciąża pełna obaw i niepewnośći, ale mam nadzieje, ze je rozwiejecie i bedziemy razem cieszyc sie malenstwami :)
Prowadze działalność gospodarcza i musze teraz jakos wykminic jak ogarnać prace i ciążę :)
 
no to moze teraz ja
mam na imie Marysia we wrzesniu czekaja mnie 25urodziny. Jestem mamą 15 miesiecznego chłopca, i żoną od prawie 2 lat, a z moim M znamy sie od 4lat..
Skonczyłam kosmetologie, ale narazie nie pracuje w zawodzie, obecnie jestem na wychowawczym(za chwile na L4) Mieszkam w Łodzi.
To moja druga ciąża może była dla nas troche zaskoczeniem , ale jestesmy przeszczesliwi.
 
Imię:Marta
Wiek: 23 (w listopadzie 24)
Stan cywilny:mężatka
Ilość już posiadanych dzieci:Synek Antoni
Data porodu:19.04.2011
Zawód lub wykonywana praca: nauczyciel polonista , obrona pazdziernik/listopad
Gdzie mieszkam:Sopot
 
Ojej, chyba jestem najstarsza na tym forum..
Mam na imie Gosia i mam 33 lata. Od przeszlo 8 lat mieszkam w Anglii. Pracuje tutaj jako tlumacz sadowy i policyjny. Z moim ukochanym jestem od 6 lat. To moja pierwsza ciaza, o ktora staralam sie od prawie 1.5 roku. W Polsce bywam bardzo czesto - pochodze z Dolnego Slaska.
Pozdrawiam wszystkie Kwietniowki :)
 
To ja też coś o sobie napiszę.
Mam na imię Magda, w październiku skończę 25 lat. Mieszkam w Tychach (tam skąd pochodzi piwo tyskie;-)) i jestem bezrobotnym mgr filologii angielskiej... Jestem po ślubie cywilnym w styczniu 2011 i jak już niektóre z was wiedzą czekam na wizę i przeprowadzkę do mojego męża do Australii.
To moja pierwsza ciąża bardzo się wszystkim stresuję ale i bardzo się cieszę że trafiłam do takiej fajnej grupy "wsparcia" ;-)
Mam nadzieję że z wami zostanę :-)
 
To teraz ja! Mam na imię Agnieszka i mam 29 lat całe życie mieszkałam w Tychach ale miłość mnie ogłupiła 9 lat temu i wylądowałam na wsi w okolicach Pszczyny:-) mam syna Szymona-7lat i córkę Olę-4lata teraz czekam na trzecią pociechę i tak po cichu chciałabym aby to był syn no ale byle zdrowe było:-) jestem po szkole handlowej ale razem z mężem prowadzimy gospodarstwo rolne:confused: więc nie ma lekko chociaż mam już L4-i na dodatek użeram się z teściami :szok:którzy mieszkają razem z nami na szczęście oni zajmują dół a my górę domu;-)
 
Ostatnia edycja:
Mam na imię Ania, mam 25 lat. Od 4 lat jestem szczęśliwą mężatką
happy8se.gif

Skończyłam pedagogikę społeczno-opiekuńczą i przedszkolną i wczesnoszkolną. Do tej pory pracowałam jako wychowawca świetlicy, na razie jetem na L4.
To nasza pierwsza fasolka, o którą staraliśmy się około 6 miesięcy.
biggrin.gif
 
To teraz ja :)

Mam na imię Ania, mam 30 lat i mieszkam w Katowicach. Od kilku lat jestem szczęśliwą mężatką. Mam w domu synka Piotrusia ze stycznia 2010 i dwa koty :)
Obecnie jestem na wychowawczym, choć za kilka tygodni planuję zakończyć wychowawczy i przejść na L4.
To moja 3 ciąża, wyczekana po tylko roku starań.
 
reklama
I jeszcze ja :)
Jestem Klaudia i mieszkam w Warszawie. Mam 21 lat. Mam już synka Natana tak samo jak koleżanka wyżej ze stycznia 2010.
Nie pracuje. Opiekuje się dzieciaczkiem ale studiuje grafike :)
Ciąża druga-mega niespodzianka i szok ale i pełno obaw jak damy rade z 2 maluchów.
 
Do góry